שאלה של אחד שלא מבין

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני צלם וידאו, והייתי רוצה לשים בתחילת סרטי האירועים שלי לוגו מונפש, כלומר את שמי ומס' הטלפון, אבל שלא יבוא סתם כך אלא בצורה שתשדר מקצועיות, כולל איזושהי הנפשה של מצלמת וידאו.

עד כמה שאני יודע, זה קשור לפלאש..
(תקנו אותי אם אני טועה)

כמה אמור לעלות דבר כזה?

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מי עורך לך את הווידאו?

מה שאתה צריך זה סה"כ עיצוב דף פשוט עם הלוגו והשם שלך ולבקש מהעורך של הווידאו להכניס את זה בתחילת כל ווידאו (או בסופו)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י ycs;226113:
מי עורך לך את הווידאו?

מה שאתה צריך זה סה"כ עיצוב דף פשוט עם הלוגו והשם שלך ולבקש מהעורך של הווידאו להכניס את זה בתחילת כל ווידאו (או בסופו)

יש לי כמה עורכות.

אני רוצה משהו קצת יותר מדף פשוט, זה מה שאני עושה היום..
ראיתי כמה דוגמאות אצל צלמים. זה הרבה יותר מדף פשוט.

FishAir

משתמש רשום
אתה לא טועה. זאת אנימציה פשוטה בפלאש
לגבי מחיר ראה את האשכול הבא
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=25896

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה פלאש?
ניתן לעשות משהו כזה באפטר אפקטס...
תפנה בפרטי לori770 אולי הוא יוכל לעזור לך...

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם אתה רוצה שזה יהיה משהו ציורי - אנימציה - אז באמת אפשר לבנות משהו בפלאש, אבל, אם זה אמור להיות פתיח לסרט חתונות - מסתבר שאתה מתכוון למשהו אלגנטי ומרשים - והתוכנה המתאימה היא אך ורק אפטר אפקטס. אשמח לעזור ולשלוח דוגמאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה