שאלה קטנה בפלאש

Deena

משתמש פעיל
שמתי לב שכשאני מייצאת קובץ .FLA, הוא מראה קצת יותר משטח העבודה ורק לצד ימין. ז"א שאם מיקמתי תמונה (קבועה ולא מונפשת, את המונפשות הוא עוזב לנפשן) בתוך הלוח וקצת יוצאת ממנו כך שלא יראו את כולה, רואים קצת יותר ממה שרציתי. זה גורם לכך שכל הלוח משתנה והמרכז כבר לא מרכז.. ועצמים שאמורים לתפוס את כל המסך - פתאום רואים שטח ריק בצד..

השאלה שלי היא איך מייצאים כך שהקובץ הסופי יראה אך ורק את שטח העבודה שלי ולא פיקסל אחד מיותר??

הוספה חשובה: אני רואה כעת שהוא לא מוסיף על שטח העבודה שקבעתי (שהרי את זה כבר הייתי רואה מיד כשהייתי ממקמת את הפלאש באתר האינטרנט) אלא פשוט "מזיז" אותו כך שיראו יותר מימין, שם יש התמונה ממשיכה קצת מחוץ לשטח, ופחות משמאל - שם כאילו יש מרווח "ריק". אולי הפתרון הוא פשוט לשים שם משהו? (מסגרת אפילו שקופה). אני בטוחה שיש פתרונות חכמים יותר.

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
דינה!!!
לא אמורה להיות כזו בעיה.
תעלי אולי את הקובץ?

Deena

משתמש פעיל
שאלה קטנה בפלאש

טפטפת, שלחתי לך במייל

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה שאני עושה זה
מכניסה הכל לתוך מסכה - - -

ולגבי התזוזה,
תנסי להפעיל את הswf לא מתוך הפלאש (ctrl+enter)
אלא מהקובץ שייוצא.
אם לא עוזר, תנסי להעלות לאפטיפי ולראות ע"י לינק - - -

קיצר, שורה תחתונה, זה סתם תצוגה.

Deena

משתמש פעיל
תוכלי להראות לי את הבסיס למסכה בפלאש? בפלאש אני עוד טריה למדי (וגם למדתי לבד אז יש לי חורים)
לגבי תזוזה - הפעלתי דרך הקובץ עצמו
נראה לך שזה ייראה אחרת בדף האינטרנט? קשה לי להאמין - אין סיבה שזה יהיה כך (כי הרי לא צפיתי דרך פלאש)
ננסה, תודה!

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
דינה,
קודם כל, הבאנר מקסים ואת יכולה בכיף להעלות אותו לפה..

בכל אופן, זו רק בעיית תצוגה.
swf טיפה מזייף בתצוגה.
תמיד כדאי לעשות פאבליש F12 ולראות את הקובץ בדפדפן. שם התצוגה נקייה ומדויקת לגמרי.

בלהבלה, בשביל מה מסכה?
אם רוצים לראות מה נמצא בשטח הבמה ומה לא, יש קווי עזר.

Deena

משתמש פעיל
צדקתן, יישר כח
באמת בF12 זה בסדר גמור
כבר נבהלתי...
אבל בלה-בלה (תגידי, מה אכלת לפני שבחרת את הניק?;)) אני עדיין לא מוותרת לך על הסבר המסיכה בפלאש

תודה!

dor

משתמש רשום
בדרך כלל יוצרים באנר בתוך מובי קליפ. אם שמים מעל המובי קליפ שכבת מסיכה בגודל הבמה, אין חשש שיחשפו הקצוות.

Deena

משתמש פעיל
נכון... אבל הבעיה שלי כאן היא לא רק שרואים את הקצוות אלא ששטח הבמה השתנה וזז הצידה. כך שגם אם המסיכה תעזור בכך שהתמונה "תסתיים" איפה שאני רוצה, עדיין יהיה שם שטח ריק ומיותר והמרכז עדיין לא יהיה במרכז..
לא נורא, תכל'ס - צדקו טפטפת ובלה-בלה והבעיה היתה רק בתצוגה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה