• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

שאלה על אחסון מדיה באתר

שומע ומוסיף

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
השאלה על אחסון מדיה באתר, האם זה בסדר להעלות את זה לאתר וורדפרס עצמו?
או שעדיף לעשות פטפורמה של אחסון קבצי מדיה על המסד נתונים [להתקין פלטפורמה על תיקיה אחרת בדומיין] ולהכניס ככה לאתר?
האלה אם זה יחסוך מהאיטיות שתהיה מהטעינה של זה כשזה נמצא בתוך הוורדפרס?
או שיש פתרונות נוספים [מלבד יוטיוב שזה חסום שם בלק מחברות הסינון].

rutt

משתמש פעיל
ההמלצה שאני קיבלתי ועד היום אני מיישמת, לשים את המדיה בשרת אחר, יש לי שטח בהוסטגאטור בגרושים ושם אני שמה טונות של ג"ב... וזה לא מפריע לטעינת האתר שיושב על שרת אחר [מהיר פי כמה], וגם קל לעשות גיבויים לאתר.
אם מדובר בכמות מועטה - עדיף לשים בספריית המדיה.
כך הומלץ לי.

נערך לאחרונה ב:

rutt

משתמש פעיל
משהו באזור ה-2$. זה נרכש בבלאק פריידי. בתום שלש שנים הם רצו להעלות את זה משמעותית, עשיתי קולות של עזיבה, והם השאירו את המחיר. אחרי עוד שלש שנים הם כבר לא היו מוכנים להשאיר את המחיר, ושוב עשיתי קולות של עזיבה, והם הציעו לי לבוא כלקוח חדש ולקבל שוב את המחיר המוזל...
בכל אופן ממש לא הייתי ממליצה לשים שם אתר, המהירות עלובה, ויש הפרש גדול בין האתר שלי שממוקם בסייטגראונד לאתר דומה שממוקם אצלם. הם איטיים מאד.

שומע ומוסיף

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ועד שאלה, איך מגדירים בחברות הסינון שהסרטונים יהיו פתוחים? מגדירים את שני הדומיינים פתוח? של האתר ושל הסרטונים?
כל חברות הסינון יסכימו לי להתנהלות כזו [במקרה שלי שיש סרטונים תורניים ואין בעיה של חוסר צניעות]?

rutt

משתמש פעיל
תוכל לראות כאן: https://www.hostgator.com/
מדובר בתכנית גוזל, הם אומרים נפח ללא הגבלה דהיינו 999 ג"ב, אבל הם לא אוהבים משתמשים כבדים...
בכל אופן אתה תהיה חייב לשים שכפול של האתר שלך גם אצלם [תציין לגוגל לא לסרוק אותו], כי הם לא מוכנים להיות שרתי אחסון בלבד, אלא רק 'אחסון אתרים'.

rutt

משתמש פעיל
ועד שאלה, איך מגדירים בחברות הסינון שהסרטונים יהיו פתוחים? מגדירים את שני הדומיינים פתוח? של האתר ושל הסרטונים?
כל חברות הסינון יסכימו לי להתנהלות כזו [במקרה שלי שיש סרטונים תורניים ואין בעיה של חוסר צניעות]?
אין בעיה. הם מזהים את שתי הכתובות, ופותחים אותם.

שומע ומוסיף

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
תוכל לראות כאן: https://www.hostgator.com/
מדובר בתכנית גוזל, הם אומרים נפח ללא הגבלה דהיינו 999 ג"ב, אבל הם לא אוהבים משתמשים כבדים...
בכל אופן אתה תהיה חייב לשים שכפול של האתר שלך גם אצלם [תציין לגוגל לא לסרוק אותו], כי הם לא מוכנים להיות שרתי אחסון בלבד, אלא רק 'אחסון אתרים'.
מה הרעיון של זה לעשות נפח ללא הגבלה במחיר כזה זול?
הרעיון שהם מודעים שזה איטי מאוד?

לוח דרושים

למעלה