שאלה נאיבית: שיוך כתובת מייל לשם בעל המייל - כיצד ?

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
איך אני קובע שיוך של כתובת מייל לשמו של בעל המייל. למשל המייל של ישראל ישראלוביץ הוא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ואני מעוניין שכאשר ארצה לשלוח לו מייל, כשאכתוב ישראל ישראלוביץ תוכנת GMAIL תשייך אוטומטית את הכתובת שלו למייל זה.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
א"א להגיע לעמוד זה ע"י לחצן כלשהו בעמוד הראשי של GMAIL ?

לא הצליח לי. כלומר אע"פ שעדכנתי בעמוד ההוא, עדיין כתיבת השם בשליחת מייל לא הביאה את כתובת המייל, והתוכנה לא הכירה את השם.

נערך לאחרונה ב:

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
א"א להגיע לעמוד זה ע"י לחצן כלשהו בעמוד הראשי של GMAIL ?

לא הצליח לי. כלומר אע"פ שעדכנתי בעמוד ההוא, עדיין כתיבת השם בשליחת מייל לא הביאה את כתובת המייל, והתוכנה לא הכירה את השם.
אחרי העדכון, לצאת מהמייל ולהיכנס שוב

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כך אמנם עשיתי ולא הועיל.
אני עובד בגלישה בסתר. יש קשר ?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
כך אמנם עשיתי ולא הועיל.
אני עובד בגלישה בסתר. יש קשר ?
נסה ברגיל ותעדכן.
עוד אופן להכניס מייל לאנשי קשר: רושמים אימייל חדש.
בשורת הנמען רושמים מייל.
אחר כך לוחצים במקום אחר וחוזרים עם הסמן למייל ולוחצים על המייל ותהיה אפשרות של הוספה לאנשי קשר (אולי צריך לחיצה כפולה או קליק ימני, אני לא זוכר כעת).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה