שאלה - מתלבטת האם כדאי לגבי קניה

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב הבנתי שאצטרך לקנות מוסיף זיכרון למחשב אבל אפשר קצת עזרה במי שמבין.
מה זה אומר להוסיף ג'יגה ואיך עושים זאת?
בנוסף לכך האם אצטרך כרטיס מסך בשביל פרמייר או לא? איזה אחד? אפשר להפנות אותי לאתר שמוכרים בו את הכרטיס מסך המתאים שאצטרך.
בקיצור אני צריכה עזרה עם הדרישות!

יוכי יוכי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני נורא רוצה אני רק צריכה קצת סבלנות עם כח הרצון אני אנסה לשכנע את אבי.
בכל אופן רציתי לשאול עוד שאלה: כל הדרישות מערכת נדמה לי תואמות מלבד דבר אחד, שצריך לפרמייר (אחד ישן יותר מCC 2018) ת 4 ג'יגה ועדיף 8 ג'יגה וזה מה שנקרא על הגבול, מה יקרה אם אני אתקין את זה במחשב של4 ג'יגה זה יאט את המחשב בצורה לא נורמאלית או בקצת?

אני בתור נערה צעירה עבדתי על מחשב נייד של 4 גיגה. בשביל התחלה ופרויקטים לסמינר ודומיו זה היה בסדר. אמנם זה דרש הרבה סבלנות - כי קרה שהמחשב נפל או היה איטי מאד.אבל זה היה נסבל, אחרי תקופה לא מאד ארוכה כשכבר יותר נכנסתי לתחום וידעתי מה הצרכים שלי כבר השקעתי במחשב מיוחד לוידאו.

לאור הנתונים שלך לדעתי זה כדאי לך. תתחילי, תראי שאת נמשכת לתחום ותתקדמי בקצב משלך...

בהצלחה:)

s.s

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות להוסיף ג'יג'ה למחשב. וזה לא עולה כ"כ יקר

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב הבנתי שאצטרך לקנות מוסיף זיכרון למחשב אבל אפשר קצת עזרה במי שמבין.
מה זה אומר להוסיף ג'יגה ואיך עושים זאת?
בנוסף לכך האם אצטרך כרטיס מסך בשביל פרמייר או לא? איזה אחד? אפשר להפנות אותי לאתר שמוכרים בו את הכרטיס מסך המתאים שאצטרך.
בקיצור אני צריכה עזרה עם הדרישות!
אחותי שידרגה מחשב פשוט נייד לפרימייר היא מאוד מרוצה הוא ממש חידש לה את כל המחשב עלה לה סביבות ה 400 זה מחזיק כבר 3 שנים
אם את רוצה פרטים על הטכנאי תשלחי לי באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה