שאלה מוזרה

• פותח הנושא SPOT
  • פורסם בתאריך

ASUS

משתמש צעיר
לא נעים, אבל את מסתבכת... מדובר בחברה בעייתית, אם אראה שיש ביקוש, ברמה של תועלת לטובת הכלל, אז אספר לכם בדיוק מה קורה שם בחברה הזאת, מאחר ואת כבר סגרת חוזה, גם על פי דין תורה לא פשוט שאת יכולה לבטל... אז אני לא אהיה משוכנע שזה לתועלת לגרום לך כבר עכשיו לדיכי... אשאיר לך להבין זאת, בנוגע לטלפון... הייתי יותר ממליץ לך לנסות לדפוק לה על הדלת בעצמך ולא להסתמך על הטלפון... דבר נוסף כשתראי מה הולך שם, ותפקחי עיניים, תשתדלי לא להיכנס להלם...

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תודה רבה על התגובה
השאלה מה אני עושה עכשיו
הם תוך 2 דקות סגרו איתי על צילום ........ לא ראו דוגמאות ולא כלום (לראשונה שקורה לי כזה דבר באמת זה היה נראה מוזר...)
כמובן שלא היה חוזה מסודר
השאלה אם ללכת בכלל
אני גרה בנווה יעקב ועד ב"ב זה שעה וחצי כל צד.........
אין לי מושג מי הצלם באיזה שעה וכלום מה לעשות???????
תוכל לענות לי באישי אם יש צורך

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האפשרות הגרועה ביותר היא להשאר בבית ולקבל ב19:30 טלפון "איפה את"?

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
האפשרות היור גרועה זה ליסוע ביום חמישי 3 שעות נסיעה
ופאום יגידו מי את??? מי קרא לך?:eek:

ASUS

משתמש צעיר
היא שכרה אותך בתור צלמת? :) אם את הולכת, הצעה שלי את אפילו לא מוציאה את הכרטיס זיכרון מהתיק עד שהכסף אצלך ובמלואו!!!
דבר נוסף, אני לא יודע אם היא זוכרת בכלל על האירוע, היא חופפת בין ריבים בין לקוחות לבין ספקים וכו'
וקחי בחשבון שיכול להיות שהאירוע מפוברק על ידי לקוח שמנסה "להחזיר" לה,
הצעתי תתקשרי לוגשל, ותנסי דרכם להגיע ללקוח לברר

chw

משתמש רשום
תתקשרי לווגשל ותבקשי את הטלפון של בעלי הארועים שם..,.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
דרך וגשל.
ואם אין לך חוזה חתום, אולי תוותרי על זה.

ASUS

משתמש צעיר
וגשל 03-5799959
לצערי, אין להם אתר אינטרנט עדיין אז נסתפק במספר טלפון שלהם...

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תודה רבה
אני עכשיו מקשרת לוגשל

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
א. מתי לקוחות כבר יבינו שהכי טוב לסגור הזמנות מול איש המקצוע שמספק את העבודה בפועל ולא דרך מאכרים מפוקפקים..!?

ב. בווגשל יש כמה אולמות, באיזה מהם את אמורה לצלם?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י SPOT;1295679:
האפשרות היור גרועה זה ליסוע ביום חמישי 3 שעות נסיעה
ופאום יגידו מי את??? מי קרא לך?:eek:

לא- זו אפשרות טובה יותר. ובואי נניח ואלו האפשרויות היחידות שהיו עומדות בפני - הייתי נוסע.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בוודאי ללכת, אם לא תצליחי להשיג מידע אין מה לעשות, אבל תחשבי על משהו חילופי לעשות בבני ברק אם זה לא יהיה, אין לך איזה דודה שם לנחות עליה לביקור? :p

ASUS

משתמש צעיר
שטויות, ומי ישלם לה את הנסיעה? היא גם ככה הולכת לעבוד במחיר ריצפה, (ביחס להוצאות, כמו בלאי של ציוד וכו') היא צריכה גם להסתכן בלהוציא יום עבודה ולשלם נסיעות בשביל איזה מתיחה? וכל זה בשביל מה? בשביל לחסוך שיחת טלפון שתיתן לה הרגשה טובה שהיא לא נוסעת לחינם? בנוגע לקול ברמה, אין מה לעשות אין שם כל כך פרטנר לשיחה
נכתב ע"י הגלים;1295706:
לא- זו אפשרות טובה יותר. ובואי נניח ואלו האפשרויות היחידות שהיו עומדות בפני - הייתי נוסע.

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
התקשרתי לזו שאחראית על קול ברמה (דרך 144 )
היא לא זכרה מכלום
והתמקחה על המחיר
אמנם היא כן זכרה שיש היום ארוע
שאלתי אותה מי משלם היא אמרה שבעלי הארוע????.

אמרתי לה שאינני מעונינת לבוא ושימצאו מחליפה
היא אמרה שהיא תעדכן אותי מה קורה
מה לעשות?

פרינטופ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נו? הכל בסדר?

הייתי מציעה לך לא ללכת אם אין לך חוזה מסודר איתם.

ASUS

משתמש צעיר
תתקשרי ל054-7307354 זה אחד הצלמים הוותיקים שלה, שעדיין משום מה עובד איתה, (במקרה שלו יש לו סיבה טובה להמשיך לעבוד איתה, למרות שמגיע לו יותר) תנסי דרכו להגיע אליה, הוא אדם עם לב זהב הוא ינסה לעזור לך

ASUS

משתמש צעיר
דיברת עם רותי?
את מבינה עכשיו מזה בדיחה? היא לא זוכרת אותך, היא יכלה בכיף לשלוח לשם גם 3 צלמות... כשרק אחת תקבל את המחיר... והיא עוד בעמדה של להתווכח על המחיר, ואחרי האירוע תתווכח שוב ותנסה להוריד, ומה שמצחיק יש לה אירוע להיום... והיא מבחינתה לא הזמינה צלמת, כי היא לא זכרה שהיא הזמינה, וזה חברת הפקות :) לא מבין איך זה שכל הבתי ספר נופלים לה לידיים, והיא עוד עובדת... היא בשוק כבר עשרות שנים!!! עוד כשהיא הייתה גרה בהרב פרדו, היום היא באבן גבירול, יש לי עוד הרבה מה לכתוב עליה ועל העסק שלה, אבל אני לא רוצה לכתוב מעבר למה שכבר ראיתם בשידור חי... כל עוד שזה לא לתועלת הכלל, אני רק יכול להציע לכם לא לעבוד איתה לא בקטע של שכיר ולא בקטע של לקחת ממנה שירות

דגש חזק

משתמש פעיל
סליחה שנכנסתי לפורום לא לי,
ענייני לשון הרע, אם הם לתועלת מקומם באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה