שאלה למומחי הדרימוויבר

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האמת שהיא יותר לקשורה לנושא ההתנהגויות (behaviors)
רציתי לבנות גלריה, שבצד רשימת החברות יהיו שני חיצים קטנים אחד למעלה ואחד למטה. כאשר אני עוברת מעל החץ העליון שהרשימה תגלול מעלה, ומעל החץ התחתון-תגלול מטה. הסתבכתי חבל על הזמן!
מרקי-לא שייך כי הוא מוחל על עצמו ולא על דיב נבחר
בהתנהגויות ישנה אפשרות של סלייד אבל זה עושה צרות!
על דיב הוא מוכן לעבוד אם יש בתוכו תמונה. אם יש בו טקסט הוא מעלה הודעת שגיאה. ניסיתי דיב בתוך דיב (כולם אבסולוטיים) ובמסמך חדש הרשימה סוף סוף נגללה. בתוך הקובץ שעליו אני עובדת לא עבד. מה הסיפור? אני לא עובדת נכון? חסר לי משהו?
אם צריך להעלות משהו אני אעלה. תודה!

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמובן, להעלות את הקובץ...

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה שייך ל-js (ג'אווה סקריפט), אין ממש קשר ל-html/css

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני יודעת שזה ג'אווה אבל לא היה בסוג ההודעה.
אני אעלה את הקובץ

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
העליתי את ההודעה שהוא נותן לי.
אני מפספסת משהו?
נתתי שם מיוחד לדיב של החץ וגם שם מיוחד לדיב של הטקסט והוא מתעקש שהדיב של הטקסט משהו לא בסדר בו. (גם ב HELP מופיעה הוראה דומה שאינני יורדת לסוף דקויותיה.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה