שאלה למבינים במחזור משכנתא

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לקחת משכנתא 60% מימון + הלוואה בנקאית להון העצמי, דירה ראשונה, אין לי דירה נוספת
כעת אני מתחרטת ומעוניינת למחזר את המשכנתא להגדיל את המימון ל-70% ולהחזיר את ההלוואה,
האם יש אופציה כזאת?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לקחת משכנתא 60% מימון + הלוואה בנקאית להון העצמי, דירה ראשונה, אין לי דירה נוספת
כעת אני מתחרטת ומעוניינת למחזר את המשכנתא להגדיל את המימון ל-70% ולהחזיר את ההלוואה,
האם יש אופציה כזאת?
יש אופציה להחזר הון. מזרחי בעיקר זורמים על זה.

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש אופציה להחזר הון. מזרחי בעיקר זורמים על זה.
רק מזרחי?

כי ת'אמת, עדיין לא עשיתי זאת, אני רק שוקלת זאת מסיבות שונות
לא רוצה לקחת סיכון שאם בסוף אתחרט לא אוכל למחזר ל-70%

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז למה תמיד מדברים שעל דירה קיימת ניתן לקחת מימון רק עד 50%
שוב. שאני יהיה מובן יותר. אם קנית דירה ראשונה.. שילמת הון עצמי גדול מ25 אחוז והחלטת שאת רוצה בעצם משכנתא יותר גדולה ולהחזיר לך חלק מההון העצמי ?? בדירה ראשונה אפשר להחזיר את ההון העצמי עד ה75 אחוז. ועל זה דיברתי מזרחי וכל השאר

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שוב. שאני יהיה מובן יותר. אם קנית דירה ראשונה.. שילמת הון עצמי גדול מ25 אחוז והחלטת שאת רוצה בעצם משכנתא יותר גדולה ולהחזיר לך חלק מההון העצמי ?? בדירה ראשונה אפשר להחזיר את ההון העצמי עד ה75 אחוז. ועל זה דיברתי מזרחי וכל השאר
היית מאד ברור, זאת אני שנדנדתי כדי להיות בטוחה שהובנתי.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
רק מזרחי?

כי ת'אמת, עדיין לא עשיתי זאת, אני רק שוקלת זאת מסיבות שונות
לא רוצה לקחת סיכון שאם בסוף אתחרט לא אוכל למחזר ל-70%
בעייתי מאד לקבל את זה
אם אין סיבה ממש טובה לא מומלץ לעשות את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה