שאלה למבינות בקניות דרך האתר

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הצלחתי לקנות כמה פעמים ב ELIEXPREES. וזה הגיעה מציון, לאחרונה אני מקבלת מיילים מ eliexprees שזה הגיעה לדואר, מדואר ישראל לא קבלתי שום הודעה שעלי להגיע לקחת. מה זה אומר שעלי ללכת בכל אופן? או שכבר החזירו את זה לסין?

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
בררי עם דואר ישראל אם הגיע. אם לא - עם ELIEXPREES.
הרבה פעמים יש בעיות עם הפרטים האישיים והחבילה לא נמסרת או נמסרת למישהו אחר

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך לברר? לגשת או יש מספ מיוחד?

גרפיש

משתמש פעיל
לי הגיע כמה פעמים החבילה וזה נודע לי רק מELIEXPREES
בדקתי באתר של הדואר לפי מס' החבילה ושם היה כתוב מס' המדף שבו נמצאת החבילה, עם זה יש ללכת לדואר
את ההודעה מהדואר קיבלתי הרבה אחרי שהחבילה היתה אצלי.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך מספר חבילה? אם את רוצה אני יכולה לבדוק בשבילך איפה היא נמצאת ברגע זה ואם הגיעה לדואר באיזה סניף ומספר מדף

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי כמה פעמים קיבלתי הודעה מהדואר רק אחרי שהוא כבר היה אצלי. <לפעמים קיבלתי ביחד את ההודעה הראשונה והשניה של הדואר ביחד>
דרך המעקב בעלי אקספרס זה הדרך הכי טובה לדעת.
אם יש לך אפשרות לתת בפרטים שם מס עם sms זה הכי טוב כי ברגע שהחבילה מגיעה לדואר האזורי שלך מתקבלת sms שזה הגיעה
אם הזמנת דברים ממש קטנים שזה מס מעקב רק מספרים ללא אותיות אנגלית אין איך לעקוב אחריהם רק לחכות לקבל את ההודעה מהדואר

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לפעמים הדואר גם לא שולח בכלל הודעה...

עשרות חבילת כבר אצלי בבית ועד עצם הרגע הזה לא קיבלתי עליהן שום הודעה
צריך לבדוק לפי ממס' מעקב מה המדף ולהגיע לקחת.

animator

משתמש פעיל
ולי קרה משהו יותר מענין לא קיבלתי שום הודעה ופתאום אני רואה את החבילה על יד הדלת
או בתוך תיבת הדואר ממש שירות משלוחים עד הבית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה