אינדיזיין שאלה לגבי קרנינג וניקוד למומחי האינדיזיין

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש לי פונט שהקרנינג והניקוד שלו עובדים יפה באילוסטרייטור אבל באינדיזיין זה משתבש.
אני פונה למבינים באינדיזיין בשאלה האם ישנה סיבה לזה?
אולי זה קשור בהגדרות של האינדיזיין שלי?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי פונט שהקרנינג והניקוד שלו עובדים יפה באילוסטרייטור אבל באינדיזיין זה משתבש.
אני פונה למבינים באינדיזיין בשאלה האם ישנה סיבה לזה?
אולי זה קשור בהגדרות של האינדיזיין שלי?
(במקרה עברתי כאן... אבל אתה יודע שיש פורום של מעמדים, היה כדאי לשאול שם)
באיזה פונט מדובר? זה משהו אישי שלך, או משהו שקנית מחברה כלשהי?
לא אמורות להיות הגדרות מיוחדות לפונט באינדיזיין מאשר בתוכנות אחרות. העיקר שהוא מותקן על המערכת.
אם בכ"ז הוא עושה בעיות - תעשה כמו שכתב @אברהם בבלוג שלו - בהרבה מקרים מסתדרים דברים שעושים בעיות.

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
תודה אנסה לראות מה כתוב שם
(במקרה עברתי כאן... אבל אתה יודע שיש פורום של מעמדים, היה כדאי לשאול שם)
באיזה פונט מדובר? זה משהו אישי שלך, או משהו שקנית מחברה כלשהי?
לא אמורות להיות הגדרות מיוחדות לפונט באינדיזיין מאשר בתוכנות אחרות. העיקר שהוא מותקן על המערכת.
אם בכ"ז הוא עושה בעיות - תעשה כמו שכתב @אברהם בבלוג שלו - בהרבה מקרים מסתדרים דברים שעושים בעיות.
תודה אנסה לראות מה כתוב שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה