שאלה לגבי מנוע חזק!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;988692:
בזמנו למדתי חקרתי וגם וגם עבדתי בוויריי, ושוב בלי לפגוע באף אחד, היא ממש לא מתקרבת ליכולות של מקסוול בשום פרמטר, ושלא נדבר על הסירבול הנוראי שלה...

בהכל אתה צודק אבל סירבול זה לא משהו ששייך לויריי בפרט למי שמגיע לויריי ממנטל ריי שם זה באמת סירבול בויריי ההגדרות לוקחות לי דקות בודדות ולפעמים פחות מזה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;988695:
בהכל אתה צודק אבל סירבול זה לא משהו ששייך לויריי בפרט למי שמגיע לויריי ממנטל ריי שם זה באמת סירבול בויריי ההגדרות לוקחות לי דקות בודדות ולפעמים פחות מזה.

אם אתה (זכר או נקבה?...) התנסת במקסוול אז אני לא מתווכח.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;988707:
אם אתה (זכר או נקבה?...) התנסת במקסוול אז אני לא מתווכח.

אני (זכר) לא, זמני רינדור ארוכים זה לא משהו שאני לא יכול להרשות לעצמי.

אגב, באתר הזה http://www.n-trace.com/ ההדמיות הם במקסוואל כל ההדמיות חבל"ז.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;988641:
לא מצליח להבין אותך.

לא צריך להבין , אפשר פשוט לראות ...

(וסליחה על הצניעות...)

וצדק מי שאמר שהכל עניין של השקעה , שליטה במנוע ויצירתיות , מבלי שלושת הפרמטרים הללו לא משנה אם איזה מנוע נעבוד , התוצאה תראה בהתאם ... והוויכוח על איזה מנוע יותר טוב , הוא כמו וויכוח על איזה רכב מירוץ יותר טוב , בסופו של יום הנהג הוא הקובע ...

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אז ככה...

בסופו של דבר, עם כל הכבוד למקסוול (ואין הרבה כבוד :)) זמן זה מצרך קריטי בעבודה יומיומית והמקסוול זה Time Killer ....לכן במציאות של היום עם החומרה הממוצעת (ואף למעלה מכך) אחת הברירות היחידות והסבירות היא וי ריי. מי שמיומן בוי ריי, יכול להגיע במהירות יחסית לכיוונון נכון של תאורה שמספק ברוב המקרים ואז הוא זוכה לפרס בדמות זמן רינדור משביע רצון לעומת מקסוול שלא גוזל זמן בסידור התאורה אך משלמים מחיר יקר בזמן עיבוד הרינדור.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
Arion המוביל בשוק? .....וואו...אני כמה שנים טובות בתחום ולא שמעתי עליו. יכול להיות שהוא נותן תוצאות טובות אבל אם הוא לא כזה נפוץ מבחינת כמות המשתמשים כנראה שיש סיבה...וסיבה טובה !

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י התלתסיט;988714:
לא צריך להבין , אפשר פשוט לראות ...

(וסליחה על הצניעות...)

וצדק מי שאמר שהכל עניין של השקעה , שליטה במנוע ויצירתיות , מבלי שלושת הפרמטרים הללו לא משנה אם איזה מנוע נעבוד , התוצאה תראה בהתאם ... והוויכוח על איזה מנוע יותר טוב , הוא כמו וויכוח על איזה רכב מירוץ יותר טוב , בסופו של יום הנהג הוא הקובע ...
וכמה הוא יזיע :)

שני המנועים המובילים כיום בשוק הרינדור, לעניות דעתי, הם Maxwell ו- Arion הם גם הכי יקרים.
לאחרונה נראה שיש שחקן חדש למשחק למגזר הפרטי Arnold.
https://arnold.instawiki.com/display/AFMUG/Arnold+for+Maya+User+Guide

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
Arion המוביל בשוק? .....וואו...אני כמה שנים טובות בתחום ולא שמעתי עליו. יכול להיות שהוא נותן תוצאות טובות אבל אם הוא לא כזה נפוץ מבחינת כמות המשתמשים כנראה שיש סיבה...וסיבה טובה !
הוא יקר ועובד על כרטיס גרפי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pilgonico;988727:
בסופו של דבר, עם כל הכבוד למקסוול (ואין הרבה כבוד :)) זמן זה מצרך קריטי בעבודה יומיומית והמקסוול זה Time Killer ....לכן במציאות של היום עם החומרה הממוצעת (ואף למעלה מכך) אחת הברירות היחידות והסבירות היא וי ריי. מי שמיומן בוי ריי, יכול להגיע במהירות יחסית לכיוונון נכון של תאורה שמספק ברוב המקרים ואז הוא זוכה לפרס בדמות זמן רינדור משביע רצון לעומת מקסוול שלא גוזל זמן בסידור התאורה אך משלמים מחיר יקר בזמן עיבוד הרינדור.

שוב אני קורא לסדר!
יש לך ניסיון על שניהם? האם ניסית לרנדר את אותה הסצנה מאותה תוכנת תלד מימד?
שנית למי ששאל על אריון, אתה כמה שנים טובות בשוק? אז בטח שמעת על FRYRENDER
לא?
אז יש לך הרבה מה ללמוד! (גם לי...)
ובכן ידידי ARION היא התוכנה (הכי יקרה בשוק, ואולי בגלל זה לא שמעת עליה...) שבאה
לשדרג את ה FRYRENDER, החברה היא RANDOM CONTROL.
עכשיו שים לב: באריון כמו במקסוול, יש מושג שנקרא LIVE VIEW כלומר אתה יכול להחליף חומרים, להזיז מצלמה ולשנות מלא פרמטרים בזמן אמת! ויריי עוד רחוקים מזה.
בנוסף, אריון, מסוגלת להשתמש בניגוד לכל השאר גם בכרטיס המסך שלך כלומר במעבד הפרטי שלו שנקרא CUDA (אפשר לשמוע את המאוורר עולה לטורים מטורפים!)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pilgonico;988733:

שוב אני קורא לסדר!
לא?
עכשיו שים לב: באריון כמו במקסוול, יש מושג שנקרא LIVE VIEW כלומר אתה יכול להחליף חומרים, להזיז מצלמה ולשנות מלא פרמטרים בזמן אמת! ויריי עוד רחוקים מזה.
בנוסף, אריון, מסוגלת להשתמש בניגוד לכל השאר גם בכרטיס המסך שלך כלומר במעבד הפרטי שלו שנקרא CUDA (אפשר לשמוע את המאוורר עולה לטורים מטורפים!)

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
את Fryrender אני מכיר. אותו עיקרון של מקסוול. גם לא מעשי בקיצור...
זו לא חוכמה להפציץ פה בשמות של מנועי רינדור פיזיקליים ולציינם לשבח בעוד שבמבחן הפרקטיות הם נוחלים כישלון חרוץ.
שוב...עד להודעה חדשה...וי ריי מנוע הנפוץ בשוק היום ולא בכדי (אם כי ישנם מנועי רינדור מובנים בתוכנות השונות שעושים עבודה טובה מאד).ואת זה אני לא קבעתי...כוחות השוק קובעים נכון להיום. לא מן הנמנע שבעוד שנים מספר התמונה תשתנה (אולי בעקבות שיפור בחומרה?)

נכתב ע"י GolanArt;988692:
טוב, בואו נעשה סדר:

ראשית תודה על כל התגובות, ורק תעשו לי טובה אל תריבו!
שנית אני הקטן חקרתי כ10 מנועי רינדור ב8 שנים האחרונות, וזה מה שיש לי לומר:
שני המנועים המובילים כיום בשוק הרינדור, לעניות דעתי, הם Maxwell ו- Arion הם גם הכי יקרים.
לגבי הריאליסטיות: ובכן כך, הדמיה זה לא תיכנות. בהדמיות צריכים הרבה הרבה הרבה ניסיון, הבנה בצילום, ונטיה לאומנות. ההדמיות האלו לא נראות 100 אחוז ריאליסטיות רק מפני שלא נתבקשתי להגיע ל100 אחוז.
אפשר בהחלט להגיע ל100 אחוז ריאליסטיות זו רק שאלה של השקעה.
למעשה אלו תוכניות שאני מגיש ללקוחות שלי לפני ביצוע העבודה (אומנות בגבס).
בזמנו למדתי חקרתי וגם וגם עבדתי בוויריי, ושוב בלי לפגוע באף אחד, היא ממש לא מתקרבת ליכולות של מקסוול בשום פרמטר, ושלא נדבר על הסירבול הנוראי שלה...

לגבי השאלה על הליבות: אל תיגע בכלום, זה אוטומאטי.

הבדל מהותי נוסף, בויריי, כפי שזכור לי, מגדירים מקורות אור. במקסוול אין דבר כזה. במקסוול יש EMITER MATERIALS כלומר חומרים פולטי אור.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ואגב...וי רי לא רחוקים בכלל מטכנולוגיית צפייה בזמן אימת. הטכנולוגיה קיימת כבר
ועוד הולכת ומשתפרת.
גילוי נאות : אני מכיר את וי ריי של סינמה שעובדת עליו קבוצה נפרדת מכאוס...והיא מפתיעה כל פעם מחדש...
ואני לא מציין יתרונות רבים שיש לוי ריי כמו הוצאת passes עם אפשרויות רבות
שמאפשרים שליטה ביד רמה בהדמיות מסוג כזה.

לא?
בנוסף, אריון, מסוגלת להשתמש בניגוד לכל השאר גם בכרטיס המסך שלך כלומר במעבד הפרטי שלו שנקרא CUDA (אפשר לשמוע את המאוורר עולה לטורים מטורפים!)[/QUOTE]

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pilgonico;988766:
את Fryrender אני מכיר. אותו עיקרון של מקסוול. גם לא מעשי בקיצור...
זו לא חוכמה להפציץ פה בשמות של מנועי רינדור פיזיקליים ולציינם לשבח בעוד שבמבחן הפרקטיות הם נוחלים כישלון חרוץ.
שוב...עד להודעה חדשה...וי ריי מנוע הנפוץ בשוק היום ולא בכדי (אם כי ישנם מנועי רינדור מובנים בתוכנות השונות שעושים עבודה טובה מאד).ואת זה אני לא קבעתי...כוחות השוק קובעים נכון להיום. לא מן הנמנע שבעוד שנים מספר התמונה תשתנה (אולי בעקבות שיפור בחומרה?)

מבחן הפרקטיות של מי? של כבודו???
שולט בשוק? זה לא הדיון כאן ידידי!
אני מציע לך לעשות סיבוב קטן ברשת.
ואגב לא ענית לי על השאלה הקודמת!
ונכון הFR ישנה כבר לא דיברתי עליה.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
כן. יש לי ניסיון עם maxwell . וגם עם Fryrender ץ אני יודע על מה אני מדבר ידידי. עצם המודעה הראשונה שלך עם תמונת הסלון שלקחה כמה שעות (!!! חדר ריק עם תאורה סופר פשוטה לוקח לא יותר מ-10 דקות בוי ריי = אותה איכות האמן לי) . ואני מסתובב ברשת , והאמן לי, מספיק זמן...ואני יודע על מה אני מדבר. רוב התעשייה של הדמיות האדריכליות לפחות , משתמשת בוי ריי . אני אוסיף ואומר..שאני מתעסק בהדמיות מוצר ואנימציה מונפקת אני בכלל מתעסק במנוע הרינדור הפנימי של התוכנה שכן, עניין התאימות של התוכנה בכל Features מתגמל בעבודה השוטפת.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pilgonico;988774:
כן. יש לי ניסיון עם maxwell . וגם עם Fryrender ץ אני יודע על מה אני מדבר ידידי. עצם המודעה הראשונה שלך עם תמונת הסלון שלקחה כמה שעות (!!! חדר ריק עם תאורה סופר פשוטה לוקח לא יותר מ-10 דקות בוי ריי = אותה איכות האמן לי) . ואני מסתובב ברשת , והאמן לי, מספיק זמן...ואני יודע על מה אני מדבר. רוב התעשייה של הדמיות האדריכליות לפחות , משתמשת בוי ריי . אני אוסיף ואומר..שאני מתעסק בהדמיות מוצר ואנימציה מונפקת אני בכלל מתעסק במנוע הרינדור הפנימי של התוכנה שכן, עניין התאימות של התוכנה בכל Features מתגמל בעבודה השוטפת.

10 דקות??? איזו גרסה??? אני בהחלט ינסה אותה ואודה בפני כולם שצדקת!
חוץ מזה שאלתי אם רינדרת בדיוק את אותה הסצנה באותה רזולוציה זה באמת מעניין אותי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;988781:
http://d-e-s-i-g-n.ru/category/projects/?lang=en

מעל 600 פרוייקטים של הדמיות כל פרוייקט יותר יפה מהשני והכל בויריי.

עבודות בהחלט יפות ורמה כזו בהחלט מספיקה לי ואם ויריי עובדת מהר אני יעבור אליה בשמחה!
בנוגע לריאליסטיות, נחמד אבל לא בהחלט לא מקסוול:

http://www.maxwellrender.com/index.php/gallery/images

אם כי אני מוכן "להסתפק" בויריי אם היא תהיה באמת יותר מהירה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה