שאלה טיפה דחופה על פורמט

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי פניה ליצור אנימציה של דמויות לאפליקציה בדו.

ואני מנסה להבין באיזה פורמט לצייר תדמויות ( באילוס או פוטושפ ומה לייצא קובץ psd עם שכבות או png)

ובאיזה פורמט (חשוב מאד שזה יהיה קובץ קל) לייצא אנימציה שלא יתקע תאפליקציה (טריוויה, זה אמור להיות קליל ביןתר) לחיבורים עם אינטרנט איטי... מי שפנה תכניתן ולא מהין עלום באנימציה ואני צריכה לצייר דמויות ולהנפיש (הנפשות קלילןת ביןתר זה לא ממש משחק מחשב) ושהוא יוכל אחרכ לשלב באפליקציה

אשמח לכל מענה פורום יקר ואנימטורים מוכשרים

פתקא טבא לכולם ושנה מלאה באנימציה עד בלי דיי ;)

אה ואשמח לדעת תמחור של דבר כזה כמה אצור לעלות הנפשה דל כל דמות (זה הנפשות רלילות של ריקוד או משחק ממש קצר בריג שלוקח לי בערך 7 שעות להנפיש)

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
ברעיון לייצא כגיף (לא נראה לי שיש משהו אחר, אבל תנסי שהאיכות שלו תיהיה בול לגודל של האפליקציה, לא גדול מידי כך שזה ישקל פחות), וליצור אני חושב באילוסטרייטור או בפוטושופ ולייצא PSD או AI ואז להכניס לתוכנת האנימציה כשכבות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה