שאלה ובקשת עזרה בתחום העימוד

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
שאלה לי אליכם, חברי קהילת המעמדים.
אני מעוניין לרכוש את תוכנת תג מהמפתח דניאל וייסמן.
לפי התכנית שלו, מי שרוכש את התוכנה בסכום של 2800 ש"ח, מקבל מספר שיעורים פרטיים אצלו להבנת התכנה.
כהיום, אין לי שמץ של הבנה בתוכנה זו, לא מכיר אותה ולא התעסקתי איתה מעולם (כמותכם עד שהתחלתם...)

וכאן אני נתקל בבעיה קטנטנה,
לפני שאני רוכש את התוכנה בסכום כזה, הייתי מעוניין לראות האם יש לי 'טאצ' מספיק לענין,
האם יש לי גישה להתעסק עם זה, ועוד הרבה שאלות בתחום העימוד בכלל ובתוכנה זו בפרט.
דברתי עם וייסמן, האם הוא יסכים לעשות לי את השיעורים לפני שאני רוכש את התוכנה, ובמידה ולא ארכוש אשלם לו רק על השיעורים. הוא אמר שעדיף שאמצא מעמד שיעשה לי שיעור אחד להבנה בסיסית של התוכנה, ולפי זה אחליט האם לרכוש או לא.

מישהו כאן יכול לעזור לי בזה?
שיעור אחד של שעה-שעה וחצי, להראות לי מלמעלה כיצד עובדת התוכנה, וכך יוכל לעזור לי להחליט האם להיכנס לשוק הזה או לא?

ובכלל, האם אתם ממליצים על הדרך הזאת? האם יש מקומות זולים יותר לרכוש את התוכנה? האם מישהו התנסה פעם בשיעורים הפרטיים אצל דניאל וייסמן??

תודה מראש על כל תגובה.

ואנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם אתה בירושלים
אוכל להראות לך את התוכנה מלמעלה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
תודה רבה!
אני מבני ברק, כך שאם יש מישהו באזור שגם-כן בענין, אשמח.
אם לא, אהיה בקשר איתך, לכשיזדמן לי לעלות ירושלימה.

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שאלה לי אליכם, חברי קהילת המעמדים.
לפי התכנית שלו, מי שרוכש את התוכנה בסכום של 2800 ש"ח, מקבל מספר שיעורים פרטיים אצלו להבנת התכנה.
כהיום, אין לי שמץ של הבנה בתוכנה זו, לא מכיר אותה ולא התעסקתי איתה מעולם (כמותכם עד שהתחלתם...)

וכאן אני נתקל בבעיה קטנטנה,
לפני שאני רוכש את התוכנה בסכום כזה, הייתי מעוניין לראות האם יש לי 'טאצ' מספיק לענין,
האם יש לי גישה להתעסק עם זה, ועוד הרבה שאלות בתחום העימוד בכלל ובתוכנה זו בפרט.
דברתי עם וייסמן, האם הוא יסכים לעשות לי את השיעורים לפני שאני רוכש את התוכנה, ובמידה ולא ארכוש אשלם לו רק על השיעורים. הוא אמר שעדיף שאמצא מעמד שיעשה לי שיעור אחד להבנה בסיסית של התוכנה, ולפי זה אחליט האם לרכוש או לא.

שיעור אחד של שעה-שעה וחצי, להראות לי מלמעלה כיצד עובדת התוכנה, וכך יוכל לעזור לי להחליט האם להיכנס לשוק הזה או לא?

ובכלל, האם אתם ממליצים על הדרך הזאת? האם יש מקומות זולים יותר לרכוש את התוכנה? האם מישהו התנסה פעם בשיעורים הפרטיים אצל דניאל וייסמן??
ממליץ בחום להצטרף לקבוצת ה'זום' שהתחילה לא מזמן ללמוד את רזי המקצוע. מלבד הכרת התוכנה וצורת העבודה בה אתה מקבל המון המון המון מעבר. אוחזים שם לאחר השיעור השלישי. תוכל להשלים את השיעורים הקודמים בצפיה באתר.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ממליץ בחום להצטרף לקבוצת ה'זום' שהתחילה לא מזמן ללמוד את רזי המקצוע. מלבד הכרת התוכנה וצורת העבודה בה אתה מקבל המון המון המון מעבר. אוחזים שם לאחר השיעור השלישי. תוכל להשלים את השיעורים הקודמים בצפיה באתר.
תודה.
ראשית, אני לא משוכנע שעדיין אפשר להיכנס.
שנית, שם הסכום הוא גבוה מאוד (בשבילי).
שלישית, זה לא באמת יפתור לי את הענין, כי לפני שאחליט להשקיע בקורס הזה - בטוח שאזדקק להכרה בסיסית של התוכנה.
רביעית, גם אם אחליט לעשות את הקורס שלהם, לדעתי עדיף לעשות אותו אחרי תקופה כלשהיא של שימוש בתוכנה, כי אז אתה לא לומד הלכתא למשיחא, אלא דברים שאתה ממש מבין בהם, מכיר את הבעיות, וקולט את הפתרונות.

בכלופן,
אם יש מישהו באזור בני ברק שבא-לו בטוב לעשות איזה שיעור פרטי בן שעה-שעה וחצי, להכיר לי את התוכנה וקצת מעבר, אשמח מאוד אם יכתוב כאן או ישלח לי הודעה פרטית (אם הוא פרימיומע'ר)

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה.
ראשית, אני לא משוכנע שעדיין אפשר להיכנס.
שנית, שם הסכום הוא גבוה מאוד (בשבילי).
שלישית, זה לא באמת יפתור לי את הענין, כי לפני שאחליט להשקיע בקורס הזה - בטוח שאזדקק להכרה בסיסית של התוכנה.
רביעית, גם אם אחליט לעשות את הקורס שלהם, לדעתי עדיף לעשות אותו אחרי תקופה כלשהיא של שימוש בתוכנה, כי אז אתה לא לומד הלכתא למשיחא, אלא דברים שאתה ממש מבין בהם, מכיר את הבעיות, וקולט את הפתרונות.
א. אפשר בקלות לברר מול ההנהלה.
ב. השקעה לטווח ארוך. אם אתה בכיוון של עימוד רציני, השיעורים של וייסמאן לא יספיקו.
ג. ממש לא. התלמידים מקבלים פלאג (את התוכנה) ומתרגלים תוך כדי השיעורים וביניהם.

תצליח!

א. כ..

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זכו יותר משתתפי הזום ממשתתפי הכיתות (ז"ל)
שמשתתפי הזוום רואים את המחשב של רבי שמואל מה שאין כן משתתפי הכיתות שלא זכו לראות את המחשב של שמואל

א. כ..

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין על רבי שמואל בעולם
איזה אדם מדהים:)

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זכו יותר משתתפי הזום ממשתתפי הכיתות (ז"ל)
שמשתתפי הזוום
יכולים לחזור על השיעור יומם וליל, ובאמצע התרגול לקפוץ שניה לשיעור לחזור שוב על נקודה בלתי מובנת, וכן לאכול פופקורן ולשתות אקסל בעת שהמצלמה כבויה.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
סליחה שאני מסיט את הדיון מהפופקורן, אבל למה לא ללמוד אינדיזיין במקום תג?

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
איני חושב שזה מדוייק, תבדוק איתו שוב, כנראה שהוא מדבר על עזרה מינימלית, שיעורים נוספים, עולים יותר.

הוא אמר שעדיף שאמצא מעמד שיעשה לי שיעור אחד להבנה בסיסית של התוכנה, ולפי זה אחליט האם לרכוש או לא.
רעיון מצויין,
זו עצה מצויינת,

האם מישהו התנסה פעם בשיעורים הפרטיים אצל דניאל וייסמן??
מה הידע הקודם שלך בעולם המחשבים ?

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בעולם המחשבים בכללות אני מתמצא מאוד. לא בכל התוכנות, אבל בהחלט מבין את שפת המחשב. עובד בוורד שעות ארוכות (מכיר אותו לאורך ולרוחב, על שלל הפונקציות), ובגדול אני חושב שיש לי טאצ' לענין של עימוד.
עשיתי כמה עבודות עימוד פיראטיות בוורד, בתשלום.
כך שאני חושב שאוכל להתקדם אם אלמד את התוכנה הרלוונטית לענין.

ולגבי השיעורים אצל וייסמן, ברור שזה בסיסי מאוד, אבל הוא טען לי שיש הרבה שעשו אצלו את השיעורים האלו, וזה הספיק להם, כי אחר כך הוא נותן שירות חינם דרך המייל.
אני אמנם לא משוכנע שזה יספיק לי, אבל מקסימום אם אצטרף להוסיף עוד שנים שלשה שיעורים זה עדיין סביר.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
עולם המאקרו של וורד, מוכר לך ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה