שאלה ב3D MAX

יד טובה

משתמש רשום
איך מייצאים אוביקט לAI? למה כשאני עושה אקספורט סלקטד הוא אומר לי שאין לי DATA?

mals

משתמש חדש
ניתן לייצא ל-AI רק צורות דו מימדיות-2D shapes

ניתן ליצא אוביקט תלת מימדי לקווי אילוסטרייטור ע"י פורמט DWG (של אוטוקד), אך שים/י לב שהאוביקט הופך איזומטרי לא פרספקטיבי. (אם אילוסטריטור לא מזהה את הקובץ, יצא לפורמט ישן יותר של אוטוקד)

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
אפשר ע"י יצוא רגיל ל3ds

ואז ליבא את הקובץ לפוטושופ שמcs3 נראה לי הוא תומך קבצים וקטוריים תלת מימדיים ממקס ואז ליבא את הpsd לכל תוכנה אחרת מהcs. ביבוא יש לסמן את האופציה 3d (אם היא קיימת. אני עשיתי את זה באפטר אפקט שתומכת בשכבות תלת מימדיות אבל הגיוני שגם באילוסטריטור זה ילך.

בהצלחה

מקוה שעזרתי ומחכה לעדכון!!!

יד טובה

משתמש רשום
בקובץ הדרכה של אפטר אפקטס הראו שמייבאים אובייקט תלת מימדי בסיומת AI ישירות ממקס.

לכן רציתי לסגור ישר ממקס ולייבא לאפטר. (הפוטושופ שלי הוא גרסה ישנה יותר ואינו תומך ב3D)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה