שאלה בתכנון לעתיד מטבח מקבלן

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קנינו דירה מקבלן ויש לי עוד כמה ימים אפשרות לסגור על שינוי תשתיות למטבח.
אני יותר נוטה כרגע לקחת את המטבח הבסיס מהקבלן וחושבת על אופציה עתידית לשדרוג (קיבלתי הצעת מחיר מאינסייד לשדרוג מטבח הקבלן באיזור ב25-35 אלף ש"ח, ולפי מה ששמעתי זה בערך העלות של מטבח חדש מנגר... לכן חשבתי שלשדרג אח"כ הכי כדאי לי וגם אהיה חכמה יותר בהמשך לגבי מה אני רוצה במטבח.. )

השאלה שלי היא כזו:
מצורף תכנית המטבח מהקבלן
אני מעוניינת להוסיף תשתיות במטבח כדי שברגע שארצה לשדרג יהיה לי כבר תשתיות מוכנות,
חשבתי להוסיף תשתיות של חשמל גז ומים בצד איפה שהשולחן והכסאות שבתמונה ששם אוכל לעשות בעתיד את הצד החלבי עם משטח עבודה גדול והרבה ארונות (וכן להעיף בעתיד את חלק הארונות שבצד שמאל את מגירת הבקבוקים, כיור, ו2 מגירות) ושם להשים את השולחן וכסאות המטבח.

מקווה שהובנתי:rolleyes:
האם התכנית הזו בכלל נשמעת הגיונית? או ייתן למטבח תחושה מאוד צפופה? (הכניסה למטבח בצד ימין, הדלת השניה זה יציאה לחדר שירות)

קבצים מצורפים

• 7-5 תשתיות מטבח (2)_page-0001.jpg
    7-5 תשתיות מטבח (2)_page-0001.jpg
    KB 366.9 · צפיות: 131

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אישית, אהבתי את התוכנית הנוכחית יותר.
נקודת מים למיניבר, וכן במקום של המקרר. (למקררים שיש קיוסק, אפילו לעתיד.)
תבדקי שיש לך מספיק שקעים למכשירי החשמל שאת משתמשת. (נראה שכן, אבל, תבדקי לפי השימוש שלך.)

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה שחשוב לי שיהיה לי המון שטח שיש, מה שבתכנית מהקבלן לא נותן לי הרבה,
לכן חשבתי להוסיף בצד השני של המטבח עוד שטח.
האם זה נראה לכם עמוס מדי? שווה להשקיע בהוספת תשתיות שם?

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם חשוב לכם משטחי עבודה אז יש פה רק משטח עבודה אחד תקני, וגם הוא לא מנוצל נכון.
המטבח הזה צריך תכנון נכון, עוד לפני התאמה למשתמש.
ורצוי עכשיו, כי אחר כך לשנות מיקומי תשתיות יכול לעלות יותר..

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם חשוב לכם משטחי עבודה אז יש פה רק משטח עבודה אחד תקני, וגם הוא לא מנוצל נכון.
המטבח הזה צריך תכנון נכון, עוד לפני התאמה למשתמש.
ורצוי עכשיו, כי אחר כך לשנות מיקומי תשתיות יכול לעלות יותר..

נכון, אני יודעת שכמעט אין פה משטחי עבודה.
לכן השאלה שלי היתה: איפה שווה לי להשקיע בהוספת תשתיות? (כרגע לא מעוניינת בשינוי תשתיות אלא בהוספה- כדי שיהיה לי אופציה בעתיד לסדר מטבח מבלי לשבור בלטות..)

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בגלל זה תוכנית שווה לך כבר עכשיו לעשות,ונקודות חשמל ואינסטלציה .
ואז כשתרצי להתקדם עם המטבח תוכלי להוסיף.
אבל עכשיו התוכנית צריכה להיות לך מושלמת
לפחות יהיה לך תשתיות ולא תצטרכי אח"כ לשבור .....
בהצלחה

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קנינו דירה מקבלן ויש לי עוד כמה ימים אפשרות לסגור על שינוי תשתיות למטבח.
אני יותר נוטה כרגע לקחת את המטבח הבסיס מהקבלן וחושבת על אופציה עתידית לשדרוג (קיבלתי הצעת מחיר מאינסייד לשדרוג מטבח הקבלן באיזור ב25-35 אלף ש"ח, ולפי מה ששמעתי זה בערך העלות של מטבח חדש מנגר... לכן חשבתי שלשדרג אח"כ הכי כדאי לי וגם אהיה חכמה יותר בהמשך לגבי מה אני רוצה במטבח.. )

השאלה שלי היא כזו:
מצורף תכנית המטבח מהקבלן
אני מעוניינת להוסיף תשתיות במטבח כדי שברגע שארצה לשדרג יהיה לי כבר תשתיות מוכנות,
חשבתי להוסיף תשתיות של חשמל גז ומים בצד איפה שהשולחן והכסאות שבתמונה ששם אוכל לעשות בעתיד את הצד החלבי עם משטח עבודה גדול והרבה ארונות (וכן להעיף בעתיד את חלק הארונות שבצד שמאל את מגירת הבקבוקים, כיור, ו2 מגירות) ושם להשים את השולחן וכסאות המטבח.

מקווה שהובנתי:rolleyes:
האם התכנית הזו בכלל נשמעת הגיונית? או ייתן למטבח תחושה מאוד צפופה? (הכניסה למטבח בצד ימין, הדלת השניה זה יציאה לחדר שירות)
לפי התוכנית הנוכחית, הייתי מוסיפה שקע שירות בצד שמאל (יש אחד, שיהיה עוד אחד צמוד)

אם את מתכננת לשדרג מטבח בקרוב, חבל לך להוסיף עוד תשתית לפני שיש לך תוכנית סגורה על המטבח.
כי הכל צריך להיות מותאם לפי מיקום הכיורים/ גז וכו' וכן לפי העיצוב הכללי.
והכי חשוב מותאם לפי הצרכים שלכם.
האם הכיורים חייבים להיות מופרדים או שניתן צמודים ואז מרוויחים עוד שטח?

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לפי התוכנית הנוכחית, הייתי מוסיפה שקע שירות בצד שמאל (יש אחד, שיהיה עוד אחד צמוד)

אם את מתכננת לשדרג מטבח בקרוב, חבל לך להוסיף עוד תשתית לפני שיש לך תוכנית סגורה על המטבח.
כי הכל צריך להיות מותאם לפי מיקום הכיורים/ גז וכו' וכן לפי העיצוב הכללי.
והכי חשוב מותאם לפי הצרכים שלכם.
האם הכיורים חייבים להיות מופרדים או שניתן צמודים ואז מרוויחים עוד שטח?
תודה
התכנון לשדרוג המטבח הוא לא על ההתחלה, אלא לאחר כשנתיים, שלוש בערך..
לכן לא מעוניינת כרגע לסגור על תוכנית למטבח כי מאמינה שאז אני אדע הרבה יותר מה אני מעוניינת שיהיה לי במטבח.

להוסיף תשתיות כרגע ישירות מהקבלן לא עולה לי מדי הרבה כסף לכן מעוניינת כרגע להוסיף למשל תשתיות למים, חשמל וגז בקיר ממול המקרר כדי שיהיה לי אופציה שם להוסיף ארונות/ כיור, כיריים וכו (למשל את כל הצד החלבי להעביר לשם)

השאלה שלי האם זה בכלל נשמע הגיוני בעתיד לעשות שם ארונות ושיש או שזה ייתן תחושה של עומס וצפיפות במטבח?
אם לא יש עוד המלצות להוספת תשתיות במיקומם אחר במטבח?
מאמינה שגם אם התשתיות הנוספות שאני רוצה להוסיף לא יהיו באיזור מדויק לגז/ כיור וכו יהיה לי אפשרות בצורה קלה להאריך אותם ולהתאים למיקום אחרי שאני יעשה תכנון מטבח. אני צודקת?

(לגבי כיורים- מעדיפה שיהיו מופרדים)

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה
התכנון לשדרוג המטבח הוא לא על ההתחלה, אלא לאחר כשנתיים, שלוש בערך..
לכן לא מעוניינת כרגע לסגור על תוכנית למטבח כי מאמינה שאז אני אדע הרבה יותר מה אני מעוניינת שיהיה לי במטבח.

להוסיף תשתיות כרגע ישירות מהקבלן לא עולה לי מדי הרבה כסף לכן מעוניינת כרגע להוסיף למשל תשתיות למים, חשמל וגז בקיר ממול המקרר כדי שיהיה לי אופציה שם להוסיף ארונות/ כיור, כיריים וכו (למשל את כל הצד החלבי להעביר לשם)

השאלה שלי האם זה בכלל נשמע הגיוני בעתיד לעשות שם ארונות ושיש או שזה ייתן תחושה של עומס וצפיפות במטבח?
אם לא יש עוד המלצות להוספת תשתיות במיקומם אחר במטבח?
מאמינה שגם אם התשתיות הנוספות שאני רוצה להוסיף לא יהיו באיזור מדויק לגז/ כיור וכו יהיה לי אפשרות בצורה קלה להאריך אותם ולהתאים למיקום אחרי שאני יעשה תכנון מטבח. אני צודקת?

(לגבי כיורים- מעדיפה שיהיו מופרדים)
מה שאת אומרת במילים אחרות.. אני רוצה ללמוד מהטעויות של עצמי במקום ללמוד מהניסיון של אחרים.

לגבי החלבי בנפרד.. כדאי שתבדקי מראש אם זה בכלל אפשרי

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה שאת אומרת במילים אחרות.. אני רוצה ללמוד מהטעויות של עצמי במקום ללמוד מהניסיון של אחרים.

לגבי החלבי בנפרד.. כדאי שתבדקי מראש אם זה בכלל אפשרי

לא, ממש לא.
אני מעוניינת לקחת כרגע מטבח סטנדרט מהקבלן בלי להוסיף שקל על שינויים. (כי כל שינוי הכי קטן מחברת המטבחים עולה הון... כמו להקים מטבח חדש מנגר)
הכסף היחיד שרוצה להוסיף כרגע זה בתשתיות נוספות (שהבנתי מהקבלן שזה תוספת של בערך 2000 ש"ח, שווה לי להוסיף)
ברגע שארצה לשדרג את המטבח ברור שאשב עם מעצבת שתעצב לי ותדריך אותי לפי כל הנסיון שיש לה.
יש לי אפשרות לעשות שינויי ותוספות תשתיות רק לעוד כמה ימים- ולכן ביקשתי את המלצתכן איפה כדאי להוסיף :)
זה הכל (מקסימום הכי גרוע לא אשתמש בזה בסוף... עדין שווה לי להשקיע קצת עכשיו ואולי יחסוך לי הרבה בלגאן אחר כך)

דרך אגב אהבתי את הסקיצות עיצוב שהעלת- את הרעיון של השולחן כהמשך לשיש ומקרר ממול..
לגבי החלבי בנפרד- מה את מתכוונת האם זה בכלל אפשרי?

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא, ממש לא.
אני מעוניינת לקחת כרגע מטבח סטנדרט מהקבלן בלי להוסיף שקל על שינויים. (כי כל שינוי הכי קטן מחברת המטבחים עולה הון... כמו להקים מטבח חדש מנגר)
הכסף היחיד שרוצה להוסיף כרגע זה בתשתיות נוספות (שהבנתי מהקבלן שזה תוספת של בערך 2000 ש"ח, שווה לי להוסיף)
ברגע שארצה לשדרג את המטבח ברור שאשב עם מעצבת שתעצב לי ותדריך אותי לפי כל הנסיון שיש לה.
יש לי אפשרות לעשות שינויי ותוספות תשתיות רק לעוד כמה ימים- ולכן ביקשתי את המלצתכן איפה כדאי להוסיף :)
זה הכל (מקסימום הכי גרוע לא אשתמש בזה בסוף... עדין שווה לי להשקיע קצת עכשיו ואולי יחסוך לי הרבה בלגאן אחר כך)
צודקת לגמרי. אחרי שאת תתנהלי במטבח הזה תקופה, תדעי יותר מה בדיוק את רוצה.
לדעתי זה צעד חכם.
לגבי תשתיות - אם את רוצה לדעת איפה למקם תשתיות את צריכה תכנון בסיסי של המיקומים במטבח. להזיז אח"כ נקודת מים / גז בכמה ס"מ לפה או לשם זה כבר פחות בעיה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@רבקהm למה לא דיברת איתי? :)
מחכה לטלפון ממך, אני יעזור לך בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה