שאלה בתכנון - חלל שקוף תחום

שרה.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה קצת מעניינת... אני מתכננת חלל סגור שקוף (קירות זכוכית, תקרת זכוכית, דלת. ממש כמו חדר שלם רק שקוף) בתוך חלל גדול. השאלה שלי היא בענייני חשמל - מה הפתרונות האפשריים? למה מחוברת התאורה, לריצפה?
אם יש למישהו מידע, שרטוטים, לינק למידע הנחוץ - זה יעזור לי מאוד מאוד. אשמח אם תוכלו להעלות בהקדם.
אני זקוקה למידע בדחיפות... אז תודה מראש!

נערך לאחרונה ב:

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
שקעי חשמל יש פתרונות שלקופסאות רצפה בסגנון הזה https://www.apart.co.il/category/products/3-קופסאות-ריצפה/
ויש אפשרות לתת להן לעלות עם תעלות מהרצפה לריהוט עצמו לדוג בשולחן משרדי , אפשר עם תעלה נסתרת וכדו'
לגבי תאורה -לא הבנתי איזו תקרה מתוכננת שם?
אם למשל יש תקרה קונסטרוקטיבית גבוהה אפשר להוריד ממנה תאורה עם כבליםארוכים או לשים קורה דקה עם תאורה שתלויה על חוטים וכדומה

קבצים מצורפים

• download.jpg
    download.jpg
    KB 9 · צפיות: 42
  • 0_0_0_0849.jpg
    0_0_0_0849.jpg
    KB 66.8 · צפיות: 34

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה