שאלה בקשר לציורי בנות ריאליים

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@מרים יעל .
אם הודי החליט לחסום את התמונה שלך הוא הבין באינסטינקט משהו שאני מנסה להסביר לגבי מנגה.
זהו.
אני רק שם את זה פה והולך, (שריקה עליזה).

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@מרים יעל .
אם הודי החליט לחסום את התמונה שלך הוא הבין באינסטינקט משהו שאני מנסה להסביר לגבי מנגה.
זהו.
אני רק שם את זה פה והולך, (שריקה עליזה).
אז לפני שאתה הולך אולי תציץ רגע בתיקיות העבודה של הצלמות כאן, שתבין למה נראה לי שההודי(ת) עם האינסטינקטים המופלאים שלך, נרדם(ה) על הכוס עם הצ'אי.
אם נטפרי היו נותנים להודים להפעיל 'אינסטינקטים', איפה היינו היום? נטפרי זה לא ווג'ראס, זה ארגון מסודר. יש נהלים ובנהלים האלו משהו לא ברור לי. אני סומכת עליהם ואוהבת אותם, אבל לא ברור לי למה ציור ותמונה מקבלים לעתים קרובות יחס שונה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אז לפני שאתה הולך אולי תציץ רגע בתיקיות העבודה של הצלמות כאן, שתבין למה נראה לי שההודי(ת) עם האינסטינקטים המופלאים שלך, נרדם(ה) על הכוס עם הצ'אי.
אם נטפרי היו נותנים להודים להפעיל 'אינסטינקטים', איפה היינו היום? נטפרי זה לא ווג'ראס, זה ארגון מסודר. יש נהלים ובנהלים האלו משהו לא ברור לי. אני סומכת עליהם ואוהבת אותם, אבל לא ברור לי למה ציור ותמונה מקבלים לעתים קרובות יחס שונה.
זה בערך, אבל בדיוק, מה שאני בא לומר.
שלמנגה יש איכות ותשדורת מסויימת משלה.
אני בערך מסוגל להבין למה אנשים אוהבים את זה אבל מה שברור, שבעיני הסינון, התשדיר שמגיע מהסגנון הזה ראוי להחסם. ותמונה לא.
למה? אוה. כי מנגה משדרת משהו. והמשהו הזה הוא פקטור נפרד לגמרי מאיכות האיור עצמה, שהיא מקסימה ומשובחת.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
רגע, אז בשביל מה סגרנו את האשכול ההוא?

ניכר אגב שלא הבנת למה אני מתכוונת. אני לא מתלוננת שחוסמים את הציורים שלי (זה קצת מגלומני, לא? לחשוב שיש למישהו משהו אישי נגד הציורים שלי. אז לא, המגלומניה שלי עוצרת קצת לפני החשיבה הזו. ממש קצת לפני). אלא שחוסמים ציורים באופן כללי בצורה לא מקבילה בעליל לחסימת תמונות.
ציורים שלי? תחסמו בכיף, אני כבר ראיתי אותם. אבל צריך קצת איזון, לא? ילדה בת 10 בתמונה זה קצת יותר בעייתי מילדה בת 10 באיור, לא?
או שזו אני המשוגעת כאן.

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

ניכר אגב שלא הבנת למה אני מתכוונת. אני לא מתלוננת שחוסמים את הציורים שלי (זה קצת מגלומני, לא? לחשוב שיש למישהו משהו אישי נגד הציורים שלי. אז לא, המגלומניה שלי עוצרת קצת לפני החשיבה הזו. ממש קצת לפני). אלא שחוסמים ציורים באופן כללי בצורה לא מקבילה בעליל לחסימת תמונות.
ציורים שלי? תחסמו בכיף, אני כבר ראיתי אותם. אבל צריך קצת איזון, לא? ילדה בת 10 בתמונה זה קצת יותר בעייתי מילדה בת 10 באיור, לא?
או שזו אני המשוגעת כאן.
סך הכל זה אומר שהביצוע שלך למנגה הוא מוצלח.
ומוצלח במנגה = הודי עם delete.
זהו. סגרנו.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
המסקנות שלי הן אחרות:
1. ההודים של נטפרי קיבלו הנחיה מדוייקת לחסום מנגה, בגלל שועדת הרבנים זיהתה את הסכנה הרוחנית הטמונה בסגנון. מזל שיש לנו הודים עם אינסטינקטים.
2. שווה להיות מנהל קהילה.
3. אני צריכה ללכת לצייר (מנגה. כן. לאנשים שמזמינים את זה. כן.) במקום למלא אשכול של מישהו אחר בדברים שהיו צריכים להיכתב באשכול ההוא. ז"ל.

יום מוצלח!

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

או שזו אני המשוגעת כאן.
סימנו אותנו.
גם אני חושבת.
זאת אומרת בנט-פרי נורא אוהבים את הקהילה שלנו, ונורא רוצים שנתחזק כקהילה, ולכן הם עושים כל מאמץ כדי למנוע ממנו לחזות בציורי שחץ. ועל כך תודתי העמוקה מיני ים!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אההה.... סליחה סליחה סליחה
נטפרי חוסמים גם את הילדות הלא מנגאיות,
(אמרתי בזעף)
ואין בעיה להעלות איורים נשיים כל זמן שהם צנועים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה