SEO שאלה בקידום אתרים

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
רציתי לעשות איזו עיסקה של קידום אתרים עם איזה עובד, ואני לא מספיק מבין בזה לדעת אם זה שווה.
אשמח לשאול את המומחים כאן אם העיסקה הזו שווה.
כך הוא כותב לי:
We always mix dofollow/nofollow backlins along with many different DA ranges and many different backlink types, so we can keep the process as natural as possible. However, most of the backlink are posted on dofollolow high DA platforms. Here are the total amount of backlinks for each tier: Tier 1 - around 500 backlinks Tier 2- around 1,500 backlinks Tier 3 (optional step, free of charge) - up to 10,000 backlinks All these three tiers are included in the 30 Days SEO Campaign.
האם זה שווה וטוב לי ללכת על זה?

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כדי לענות אם זה שווה או בטוח צריך יותר פרטים.
גם מהצד של האתר, וגם מהצד של ההצעה.

אני רואה שהוא מדגיש שהם הולכים להביא כמה שיותר קישורים שנראים 'טבעיים' וגם קישורים בעלי סמכות.
אבל לא הייתי לוקחת סיכון כזה.
חשוב שתדע מראש איזה קישורים הולכים להיכנס ולבחון כל אחד (אלא א"כ זה באמת טבעי)
ושים לב לכמות הקישורים שהוא מציע, לאתר סטנדרטי זה לפעמים לא הגיוני ויכול להוות בעיה.

ואגב מדובר על אתר בעברית או בשפה אחרת?
ללקוח אמיתי לא הייתי משתמשת בשירות כזה (בקושי בשביל טסטים על נכסים אישיים)

כל הנ"ל בכללי בלי להיכנס להצעה הספציפית הזאת שחסרה פרטים נוספים.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
האתר בעברית.
העבודה עצמה לא מדובר במחיר של אלפים אלא במחיר של מאות אחדות, כך שלא מדובר כאן שאם לא אקח אותו אקח מומחה ידוע שם בתחום במקומו. אלא שאחפש תחליף פשוט אחר.
מדובר באתר פרטי של תדמית אך מעוניינים להפוך אותו לאתר ציבורי של מידע.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האתר בעברית.
העבודה עצמה לא מדובר במחיר של אלפים אלא במחיר של מאות אחדות, כך שלא מדובר כאן שאם לא אקח אותו אקח מומחה ידוע שם בתחום במקומו. אלא שאחפש תחליף פשוט אחר.
מדובר באתר פרטי של תדמית אך מעוניינים להפוך אותו לאתר ציבורי של מידע.
אם האתר בעברית, האם אתה יודע האם הקישורים הולכים להיות מאתרים בעברית בעיקר? (סביר להניח שלא).
כשדיברתי על סיכון אגב, לא דיברתי על סיכון של הכסף אותו תשלם לו, אלא סיכון לאתר (כמעט וודאי).

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אני יכול במקום זה לרכוש ממנו רק קישורים מדורגים DA 65 ומעלה.
זה דבר שאפשר לבדוק אותו לכאורה.
זה שווה?

נערך לאחרונה ב:

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם אתה מכיר את האתרים שממנו יוצאים הקישורים ואתה יכול לוודאות שזה לא ספאם תעשה
ואם אתה לא יודע מי האיש ומאיזה אתרים הוא מוציא את הקישורים, אל תתקרב בכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה