שאלה בנושא מצגת אינטרקטיבית...

shuki22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עשיתי למישהו אלבום דיגיטלי,אני רוצה להראות לו אותו לפני שאני שולח להדפסה, הבעיה היא שאני רוצה להראות לו את זה בצורה מעניינת כמו אלבום ממש,כדף אינטרנט- מצגת אינטרקטיבית, שמעבירים כל דף בנפרד וזה נראה ממש כמו ספר.... אני יודע שאפשר לעשות את זה , ראיתי תמונות ערוכות כך כבר מס' פעמים אבל אני לא יודע באיזו תוכנה ניתן לעשות זאת... אולי בפלאש, ואם כן אז איך? מצו"ב לינק לדוגמאת של מה שאני רוצה לעשות... http://www.cbook.co.il/Design.aspx?ID=19
אשמח מאד לעזרה בעניין...

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הכי מהיר וזול לעשות זאת בפאורפוינט או ביוצר הסרטים של מובימייקר
אפשר לעשות בפלאש אבל אם אתה לא יודע את התוכנה אתה תסתבך
ויקח לך הרבה זמן
באופן עקרוני מאוד ממולץ ללמוד את פלאש כי היא מעלה מאוד את רמת המצגות

shuki22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואיך אני יכול לייצא מצגת של פאוארפוינט או מובימייקר למצב של דף אינטרנט אינטראקטיבי? יש בכלל אפשרות כזאת?

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אתה יכול להעלות את זה ליוטיוב או לשתול בדף HTML או בתוך פלאש

amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד
אם יש לך אינדיזיין cs5 תוכל לעשות את זה שם!

shuki22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
באינדיזיין???? אשמח אם תכתוב לי בגדול איך... אני דווקא משתמש באינדיזיין.... אמנם בעיקר לסגירת וייצוא קבצים... תודה בכל אופן....

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בדיוק עכשיו עשיתי למשהו אלבום דיגיטלי, ורציתי שהוא יתרשם, ייצאתי את כל העמודים דאבל כ-jpg מאינדיזיין, ועשיתי להם הדמיות בפוטושופ (אקש'ן), (כן,, על כל דאבל בנפרד..) ואח"כ עשית מזה קובץ pdf ווככה שלחתי לו, אני חושב שזה מספיק מרשים, (יש לי cs3)
העליתי דוגמא אחת, ככה עשיתי את כולם.

קבצים מצורפים

• 36-37.jpg
    KB 882.5 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...