שאלה | בנושא באמפ לטקטסורות ובפרט לאבן ירושלמית

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בהרבה נושאים אני רואה את נושא הטקסטורות לבנינים ובפרט לאבן ירושלמית שחוזר על עצמו, מה גם שהרבה מודלים והדמיות יפות שיש פה, משתמשים באבן ירושלמית.
בהנחה שמצאתי את סוג האבן הרצוי (לפעמים זה יכול להיות מאוד קשה...) ושאני מצלם ממרחק סביר (גובה עיניים של בן אדם מהעבר השני של הכביש)
רציתי לשאול איך אתם מיישמים אותה? עם באמפ? כמה באמפ? אולי בכלל משתמשים בנורמל או דיספלייסמנט?
אני בדרך כלל שם באמפ אבל זה מרגיש בשביל לצאת ידי חובה, וכמעט אף פעם לא מרוצה מהתוצאה.
אני יכול לתת דוגמאות למה שעשיתי אבל רציתי קודם כל לשאול את המומחים פה אולי יאירו את עיניי בנושא.
תודה רבה! ד"א יש לי כמה טקסטורות טובות אם מישהו צריך...

ברל'ה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
למיטב ידיעתי, רוב אנשי המקצוע עושים כמוך, לפעמים רק טקסטורה ובמקרה הצורך - באמפ.
כאשר מדובר במשהו ממש קרוב, אולי כן מתשמשים בדיספ'

לגבי התוצאה, אני מסכים אתך שלפעמים השקעה מיוחדת בבאמפ היתה משדרגת, במיוחד מקרוב.

לפעמים הבעיה היא יותר באיכות הטקסטורה של הדיפיוז ופחות בהיעדר הבאמפ.

לגבי הטקסטורות הטובות שיש לך, לא חושב שמישהו לא צריך... אז תודה מראש:)

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הנה למשל משהו שעשיתי שאני לא כל כך מרוצה ממנו, ואתה יודע מה אולי אני אמצא מישהו שעשה פה משהו יפה ואפרסם פה ונשאל אותו איך הוא עשה (באישור כמובן...)
1.RGB_color-min.jpg

האיכות לא מי יודע מה כי הקטנתי את התמונה... אבל אפשר לראות את הרעיון הכללי

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
קודם צריך שהטקסטורה תהיה מוצלחת, אח"כ הבמפ בהחלט עוזר.

שים פה טקסטורות טובות אני אצור לזה בע"ה במפ.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ד"א יש לי כמה טקסטורות טובות אם מישהו צריך...
לא של אבן ירושלמית לצערי. אני אעלה את מה שאני משתמש. אולי פה קבור הכלב.
JerStoneLScale.jpg JerStoneDiffuse.jpg

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לדעתי שי כאן במפ מוגזם שגורם לקטסטורה להראות לא טוב, לא?

33

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אולי גם הבאמפ הפוך?
כך זה נראה לי...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
כפי שכתבתי הטקסטורה עצמה צריכה להיות מוצלחת, מה שהועלה פה לדעתי לא יראה טוב בהדמיה גם אם יהיה במפ.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בקיצור קודם להשיג אבן איכותית ואחר כך יש מה לדבר על באמפ. טוב הגיע הזמן לצאת ולצלם :cool:

Meir 3D render

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה