שאלה באקסל - מציאת ערכים בטבלה, ומיונם.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
גילוי נאות: לעת עתה אני מסתדר לא כ"כ קשה בלי פתרון ספציפי לבעיה, כך שמי שחושב לטרוח לענות לי רק מפני גודל הצורך, שלא יטריח עצמו.
נניח שיש לי טבלה בת עשר עמודות (א-י), ועשר שורות (1-10). תאי הטבלה (100 תאים) מלאים בערכים שונים, נניח בין 1 ל-20.
האם קיימת אפשרות ליצור אוטומטית טבלה/רשימה שתתן לי את ערכי כל 100 התאים, כשהם ממוינים לפי גודל הערך, כאשר בצד ערך המיובא מכל תא תינתן כתובתו של התא ?

yits

משתמש פעיל
האם אתה יודע לכתוב לולאות?
צריך לעשות לולאה שתעבור על כל העמודות והשורות ותכתוב את זה לגיליון אחר עם 3 עמודות

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
למדתי תכנות לפני עשרות שנים, אבל את שפת אקסל אינני מכיר.

אני מבין שזה קצת מורכב מדאי בשבילי להשקיע בכל התחביר הזה וכו'. במקום זה השתמשתי בפונקציית MAX, למצוא את הערך הגדול, ועשיתי לגביו חיפוש, וכך עברתי על ערך אחר ערך, והעתקתי את כל הנתונים ידנית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה