עזרה שאלה באנימייט. אודה מאד לעוזרים.

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשאני גוררת סימבול (שמורכב מאנימציה שעשיתי) למסמך, הוא מתמקם לי במקום אקראי, ואם אני רוצה להזיז אותו- זה מזיז לי רק פריים אחד, ולא את כל הפרימים יחד. איך אפשר להזיז את כל הפרימים יחד בהתאמה?
כנ"ל בכל הזזה של שכבה במסמך- אם רוצה להזיז מיקום, לא מצליחה להזיז את כל השכבה יחד.
תודה מראש

wake up

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את מזיזה מתוך הסימבול או מבחוץ?
אם זה כבר שיכבה מונפשת
אני סוגרת את השיכבה לסימבול - לחיצה ימנית ומשוה כמו make layer to symbal (פשוט אני לא עם תוכנה פתוחה)

wake up

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נראה לי היא חדשה יחסית
מאוד שימושית.

בעבר היה איזה פנוקציה שבהוזזה הוזיזה את כל הקי פריימים שנבחרו באותה שיכבה אבל לא ראיתי את זה באנמייט 2021

יש גם דרך לעשות שינוי אחד על קי פריים
ואז לעבור על כל הקיי פריימים הנוספים וללחות על ctrl+Y - זה חוזר על הפעולה האחרונה שנעשתה , גם שימושי מאוד.

בהצלחה!!

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שוב תודה! שימושי מאד
זה גורם לי לחשוב, איזה עוד פקודות פרקטיות שכאלו אני לא מכירה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה