שאלה באטי ווירוס NOD32

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לי את האנטי ווירוס הנ"ל
ומדי פעם קופץ לי ההודעה המצורפת
וכשאני לוחץ על אישור נפתחת חלון של התכנה
מה זה אומר
תודה

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 25.5 · צפיות: 6

פינוקיו

משתמש צעיר
אני לא יכול לעזור לך, אבל דבר אחד כן...

יש אפשרות לצלם רק את החלון הפתוח, פשוט ללחוץ ביחד עם כפתור ה-alt. נסה ותראה!

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י שרגא הדר;73095:
יש לי את האנטי ווירוס הנ"ל
ומדי פעם קופץ לי ההודעה המצורפת
וכשאני לוחץ על אישור נפתחת חלון של התכנה
מה זה אומר
תודה
בס"ד
זה אומר שצריך לעדכן את התוכנה. אינני זוכר היכן, כי הי' לי את התוכנה הזו - ומחקתיה, אולם יש באיזשהו מקום בקליק ימני על העכבר - update now, מקישים שם, והתוכנה מתעדכנת...

בהצלחה

דייקן

debby

משתמש צעיר
לי יש גם בעיה שהוא לא מעדכן לי אותה אוטומטית כי אין לי את הקוד
למישהו יש אולי שם משתמש+קוד??

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י debby;73106:
לי יש גם בעיה שהוא לא מעדכן לי אותה אוטומטית כי אין לי את הקוד
למישהו יש אולי שם משתמש+קוד??
בס"ד
בד"כ תוכנה זו משווקת למכירה, ואז אפשר להשיג מהם שם משתמש וקוד.

דייקן

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
טוב שגילית לנו רז זה.
פשוט לא ידענו...

bris

משתמש סופר מקצוען
כאמור, התוכנה בנויה שהיא מתעדכנת רק דרך האינטרנט ודרך שם משתמש וסיסמה שניתנים לך ברישום התוכנה.
סוד ידוע לרבים שהחברה לא מקפידה כ"כ על כמות המשתמשים בשם משתמש אחד כך שאפשר בשקט כמה וכמה משתמשים (אנא לא להגזים, כי אז החברה תנעל את השם משתמש). עקב המחיר הזול של התוכנה(מקס' 90-100 ש"ח בחנויות) לא הייתי ממליץ לבזבז זמן יקר בניסיונות לפרוץ אותה.

לפני כמה ימים פירסמתי כאן בפורום שאלה אם משהוא יודע איך ניתן לעדכן את התוכנה לא דרך האינטרנט, זאת היתה שאלה לגיטימית בשביל לקוח שלא מחובר לרשת אבל רכש את התוכנה כדת וכדין.
באופן רשמי יש רק שתי אפשרויות לעדכן את התוכנה, או דרך הרשת, או דרך שרת פרטי שיושב ברשת המקומית והוא מתעדכן דרך הרשת ומעדכן מחשבים אחרים. כאמור, היות ולא היה חיבור לרשת כלל אף אלטרנטיבה לא היתה ישימה.
לצורך כך שוטטתי במרחבים האפלים של הרשת ומצאתי קהילות תוססות ועשירות עם מגוון כלים לעדכן את התוכנה בדרכים פירטיות למיניהם. רוב החומר לא באנגלית (כל מיני שפות מזרח אירופיות וכדו').
מצאתי שהשיטות נעות בין רשימה מסודרת באיזה פורום אחד על בסיס יומי של שמות משתמש וסיסמאות (רובם עובדים, מעניין לכמה זמן...) כלי פריצה בתוכנה עצמה (רובם לא עובדים בכלל, או עובדים לזמן קצר מאוד עד שהחברה מעדכנת את התוכנה או את השרתים), ותוכנה שמורידה למחשב את קבצי העידכון לתוך ספריה זמנית, ואז אתה יכול לשלוח ישירות את ה NOD לעדכן משם כאילו זה היה שרת רשת- זה בעצם מה שחיפשתי עבור הלקוח שלי.
- ומצאתי גם עוד כל מיני תוכנות שעושות כל מיני LOGIN'ס לשרתים שלהם ואז אתה יכול להתחבר לעיכונים. הקיצר, למי שלא רוצה בפרינציפ לשלם, יש הרבה אפשרויות, אני מאמין שמדי פעם הוא יצטרך לעדכן ולהחליף את השיטות אבל הוא יכול להסתדר.
אבל לדעתי זה פשוט לא שווה את הזמן.

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לסיכום

בריס, דבר ראשון תודה על העזרה
1) לסיכום מה אתה ממליץ לקנות את התכנה? (אבל כפי שהבנתי גם כשקונים יש בעיות)
2) התמונה המצורפת האם זה גם קשור להנ"ל

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 6.4 · צפיות: 13

bris

משתמש סופר מקצוען
ממליץ בחום.

יכול להיות שאם תהיה דרישה תהיה קניה מרוכזת של רשיונות דרך פרוג במחיר מוזל מאוד. - זה תלוי בעוד כמה גורמים.

bris

משתמש סופר מקצוען
אני אגיד לך את האמת, אני עברתי להשתמש בה בצורה קבועה רק לפני כמה חודשים אבל אני רואה הבדל גדול בינה לבין ה MCAFEE שהייתי משתמש מקודם, הרבה פחות בעיות בהתקנה והצלחה בהתקנה גם במחשבים נגועים ביותר, עידכון מהיר מאוד, והסרה מאוד יעילה של ספייוורים ווירוסים.

סה"כ אני מאוד מרוצה, חוץ מכאמור, שהתוכנה לא בנויה לעידכון דרך קבצים.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם יועיל להעתיק את התוכנה עם העדכון לתוך און קי ולהעתיק למחשב?

bris

משתמש סופר מקצוען
בעיקרון אין אפשרות רשמית לעדכן את התוכנה מקבצים נפרדים (שלא ע"י האינטרנט) , יש דרך חהוריד את קבצי העידכון ע"י תוכנה ש"שואבת" אותם משרתי העידכון של ESET ואז לכוון את התוכנה לעדכן מתוך הקבצים שעל המחשב שלך. זה קצת מסובך למשתמש הביתי הפשוט.
יש עוד דרך להוריד את גירסת הדמו ל-30 יום, הם בד"כ מעדכנים אותה פעמיים בחודש או משהוא כך שתקבל קובץ מעודכן למדי.
אם תרצה לינק תבקש. צריך הרשמה קצרצרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה