שאיבת נתונים של תא באקסל אל תוך מסמך וורד או אינדיזיין

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם יש לי טבלה בוורד (או אינדיזיין), ואני רוצה שתא מסוים בטבלה ישאב את הנתונים שלו בצורה אוטומטית מתא פלוני במסמך אקסל שקיים במחשב. זה ניתן?
למשל: שזה ירשום בתא הזה את תכולת תא E2 שבמסמך פלוני גליון 1.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אציין, שזה לא שאיבת נתונים מתא אחד, אלא ממספר תאים במסמך, וללא סדר מסוים.
למשל, יש לי מקום במסמך שאני רוצה שישאב מתא E2 ומקום אחר במסמך שישאב מתא F15 וכן הלאה על זה הדרך.

nach

משתמש צעיר
אציין, שזה לא שאיבת נתונים מתא אחד, אלא ממספר תאים במסמך, וללא סדר מסוים.
למשל, יש לי מקום במסמך שאני רוצה שישאב מתא E2 ומקום אחר במסמך שישאב מתא F15 וכן הלאה על זה הדרך.
עושים את זה בדרך כלל במיזוג דואר, (אולי אפשר גם ביבוא נתונים? אינני יודע)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מיזוג דואר מתאים לשליפת רשומות בסדר רץ.
לא לשאיבת נתונים מתאים שמפוזרים באקסל בכל מיני מקומות.
אא"כ יש דרך במיזוג דואר לעשות שאיני יודע עליה, ואשמח לקבל הסבר איך.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מיזוג דואר מתאים לשליפת רשומות בסדר רץ.
לא לשאיבת נתונים מתאים שמפוזרים באקסל בכל מיני מקומות.
אא"כ יש דרך במיזוג דואר לעשות שאיני יודע עליה, ואשמח לקבל הסבר איך.
תעשה גיליון עם הפניות כל עמודה לתא אחר ואז כל אחד יהיה לך שדה מיזוג לכל נתון

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תעשה גיליון עם הפניות כל עמודה לתא אחר ואז כל אחד יהיה לך שדה מיזוג לכל נתון
תיאורטית זה מה שעשיתי. אבל כיון שאני צריך ליצא זאת לאינדיזיין, אז אני צריך אח"כ להדביק לערכים, להפוך עמודות, לשמור כטקסט, לשמור כיוניקוד, לייבא, לעדכן. הכל אורך דקה, אבל הרבה פעולות.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תיאורטית זה מה שעשיתי. אבל כיון שאני צריך ליצא זאת לאינדיזיין, אז אני צריך אח"כ להדביק לערכים, להפוך עמודות, לשמור כטקסט, לשמור כיוניקוד, לייבא, לעדכן. הכל אורך דקה, אבל הרבה פעולות.
תעשה מאקרו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה