רשת ראשון נאבד בחיבור רשת שני

• פותח הנושא asf
  • פורסם בתאריך

asf

משתמש פעיל
בס"ד

יש לי בעיה מוזר, יש לי רשת, וכשאני מחבר נטסטיק למחשב (אינטרנט) הרשת הראשון נאבד, כלומר זה לא מתנתק רק פשוט אי אפשר להתחבר לשום דבר ברשת הראשון.

בתודה רבה מראש

asf

משתמש פעיל
צודק, שכחתי.

מחשב וינדוס 7, ההגדרות IP הוגדרו ידני, איני יודע עוד איזה פרטים צריכים.

מה שנראה, הוא שכאילו המחשב נותן עדיפות ראשונה להאינטרנט.

bris

משתמש סופר מקצוען
זה לא מוזר בכלל , ככה זה אמור להיות

ברגע שאתה מחבר כרטיס רשת נוסף למחשב טבלת הניתוב של הWIN מתעדכנת. אם יש בחיבור החדש GATEWAY פעיל (דהיינו חיבור החוצה לרשת חיצונית בדכ מספר שהספק של האיטרנט מכניס בחיבור) הוא יקבל תיעדוף בטבלה.

ניתן לצפות בטבלה עי פקודה ROUTE ואז PRINT

אני לא אכנס לכל ההסברים של איך עובד התיעדוף, כי יש בזה המון פרטים רק אראה תכנה קטנה (של ניר סופר, מי אם לא הוא...) - מצ"ב קישור איך נותנת לבחור בין 2 חיבורים שונים מה יהיה החיבור הברירת מחדל.

http://www.nirsoft.net/utils/net_connect_choose.html

בדוגמא כאן יש 2 כרטיסי רשת , מס 2 מחובר לרימון וחסום וה1 לחיבור רגיל.
הוא לא יתן לגשת לאתר חסום (בדוגמא כאן CNN) כי הוא כרטיס שני - ולכן הוא קודם.
בתוכנה אני משנה את הסדר.

במידה ולא מופיע החיבור השני , זה בגלל שהוא מוגדר כחיבור חיוג (VPN , RAS או וואטאבר) ואז יש לי ניתוב קדמי תמיד (סטאטי).

הדרך שם היא לשנות בהגדרות של החיוג של יצא החוצה אוטומטי, ורק ידנית להגדיר את הIP שאליו רוצים לצאת דרך פקודת ROUTE.
אני גם את זה אראה בקצרה בסרטון, עי חיבור VPN של NF (זה מה שהיה לי זמין כעת תחת ידי).

מקווה שתבינו.

קבצים מצורפים

• bandicam 2016-10-10 17-58-31-253.mp4
    6.2 MB · צפיות: 3

asf

משתמש פעיל
ואם אני משנה הסדר עדיפות של הכרטיסי רשת, אני גם לא יוכל גם לגלוש וגם לשתף ברשת? או אז זה כבר כן יעבוד.

תודה רבה

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י bris;2266483:
זה לא מוזר בכלל , ככה זה אמור להיות

ברגע שאתה מחבר כרטיס רשת נוסף למחשב טבלת הניתוב של הWIN מתעדכנת. אם יש בחיבור החדש GATEWAY פעיל (דהיינו חיבור החוצה לרשת חיצונית בדכ מספר שהספק של האיטרנט מכניס בחיבור) הוא יקבל תיעדוף בטבלה.

ניתן לצפות בטבלה עי פקודה ROUTE ואז PRINT

אני לא אכנס לכל ההסברים של איך עובד התיעדוף, כי יש בזה המון פרטים רק אראה תכנה קטנה (של ניר סופר, מי אם לא הוא...) - מצ"ב קישור איך נותנת לבחור בין 2 חיבורים שונים מה יהיה החיבור הברירת מחדל.

http://www.nirsoft.net/utils/net_connect_choose.html

בדוגמא כאן יש 2 כרטיסי רשת , מס 2 מחובר לרימון וחסום וה1 לחיבור רגיל.
הוא לא יתן לגשת לאתר חסום (בדוגמא כאן CNN) כי הוא כרטיס שני - ולכן הוא קודם.
בתוכנה אני משנה את הסדר.

במידה ולא מופיע החיבור השני , זה בגלל שהוא מוגדר כחיבור חיוג (VPN , RAS או וואטאבר) ואז יש לי ניתוב קדמי תמיד (סטאטי).

הדרך שם היא לשנות בהגדרות של החיוג של יצא החוצה אוטומטי, ורק ידנית להגדיר את הIP שאליו רוצים לצאת דרך פקודת ROUTE.
אני גם את זה אראה בקצרה בסרטון, עי חיבור VPN של NF (זה מה שהיה לי זמין כעת תחת ידי).

מקווה שתבינו.

לדעתי צריך לתת פרס ישראל על מפעל חיים לניר סופר- לא יאומן איזה תמורה הוא נתן לעולם הIT ללא תמורה (ואח"כ לbris)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה