רשימת שירים מסודרת - לנגן באירועים

מוזיקה וסאונד >> תוכן מקצועי

אנשים, היזהרו! מנסים לגנוב לכם פרטים!
הפעם התחזו לקופת החולים וניסו לגנוב פרטים.....
חממה מקוונת לפרילנסרים חרדים:
מתחם החדשנות החרדי ביזמקס בשיתוף הסטארטאפ 'אלמנטור' משיקים חממת אונליין לאנשי עיצוב ומדיה בעקבות השינויים בעולם העבודה בזמן קורונה, חברו יחד...
"הם מחלקים לעניים מרודים": שר התורה מעיד להיכן הוא נותן את ה'מתנות לאביונים'
מי רואה את מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א תורם ואינו מצטרף, מי רואה להיכן מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א נותן את המתנות...
5.00 star(s) 1 ratings
בוגרות מסלולי לימודי ההייטק של סמינר 'תמורה' משתלבות בעבודה כבר מהשנה השניה ללימודים
סמינר תמורה הוא מבית מכללת 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה – ירושלים*בין החברות המעסיקות את בוגרות סמינר 'תמורה': אינטל, מובילאיי, סיסקו, ועוד *...

מטריצה

משתמש צעיר
יש למישהוא רשימה מעודכנת של שירים כולל החדשים
זה מאוד חשוב לי
בתודה מראש

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני כבר לא עובד בשיטה הזאת. יש באורגן עצמו את ה"סונגבוק", כל שיר שאני מכניס לפלייליסט שלי מקבל את ההתאמה (מקצב טמפו מיקס ו4 סטים משלו) ואז הוא מוכן בלחיצה אחת על המסך. (רשימת השירים מופיעה על מסך האורגן כל הזמן)

קורס ממוקד בן חצי שנה שיוציא אותך עורכי סרטים מהשורה הראשונה!

אליהו שטיין

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני כבר לא עובד בשיטה הזאת. יש באורגן עצמו את ה"סונגבוק", כל שיר שאני מכניס לפלייליסט שלי מקבל את ההתאמה (מקצב טמפו מיקס ו4 סטים משלו) ואז הוא מוכן בלחיצה אחת על המסך. (רשימת השירים מופיעה על מסך האורגן כל הזמן)
אפשר לייצא קובץ טקסט מהsongbook ולהעלות אותם.

הדוד סם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם תסביר לי איך זה עובד בpa4 אהיה אסיר תודה, כי אני ניסיתי כמה פעמים להבין ודיי הסתבכתי.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש לך את עדכון התוכנה האחרון?

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון