רשימת שירים מסודרת - לנגן באירועים

אבא

משתמש רשום
רשימת שירים יכולה להתעדכן כל הזמן.
הייתי מציע לך לפתוח מסמך bocs ב Google Drive ולשתף אותו פה באופן ציבורי כך כולם יוכלו לערוך ולהוסיף כל הזמן

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא מספיק חלוקה בין קצביים לשקטים. צריך חלוקה לסגנונות וקצב. באמצע הרקדה בסגנון חסידי אי אפשר לתקוע שיר בסגנון רוק כבד, ובאמצע הרקדה במהירות 165 אי אפשר לתקוע מקפיצן פאנקי בקצב 120 או שיר בקצב הורה.
רשימה לא מסודרת אין בה תועלת גדולה, כי תוך כדי עבודה יהיה קשה לאתר שיר מתאים לקצב עכשיו.
הייתי מחלק לחסידי אותנטי, להיטים קצבי מהירים (160 - כמו קח את שלי), להיטים בקצב 120 (כמו אמר רבי עקיבא של מב"ד), בקצב הורה (110), ומזרחי (120), את השקטים גם אפשר לחלק בין 4/4 ל3/4 אבל לא חייבים.
ברשימה אישית אפשר לכתוב גם את הסולם של כל שיר. רק באישית כי כל זמר שר בסולם אחר.
מצו"ב הרשימה הלא מי יודע מעודכנת שלי. אפשר להדפיס ולהשתמש

קבצים מצורפים

• רשימת שירים.pdf
    KB 32 · צפיות: 2,307

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה רבה

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה רבה

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני עושה הורה ב 120

ר' מרדכי דוד - אתה גדול!
הרשימה שלי מחווירה לעומתך, אבל בכל זאת אעלה אותה כשאגמור. ויעשה עם מי זה כל אחד ואחד - כרצונו.

אורגניסטים!
מי עוד מעלה רשימה כזו?

תבורכו!

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אורי ש;1815383:
ר' מרדכי דוד - אתה גדול!
הרשימה שלי מחווירה לעומתך, אבל בכל זאת אעלה אותה כשאגמור. ויעשה עם מי זה כל אחד ואחד - כרצונו.

אורגניסטים!
מי עוד מעלה רשימה כזו?

תבורכו!

תודה רבה, אבל עדיין צריך את מה שאתה מכין, בשביל העדכונים! (תעתיק ממני)

אבא

משתמש רשום
אורי,
גם אם לא סיימת את הרשימה שלך וודאי שאם תעלה מסמך פתוח לעריכה מהר מאוד כל אחד יוכל להוסיף.
שלב לאחר מכן יהיה לחלק לסיגנונות ואולי אפי' לקישורים לתווים/ אקורדים בלחיצה על שם השיר.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה אינדיזיין, אם זה עוזר לך

קבצים מצורפים

• רשימה מסודרת מתעדכנת אב תשעה1.rar
    KB 67.9 · צפיות: 889

benny779

משתמש רשום
נכתב ע"י דוד מרדכי;1822677:
זה אינדיזיין, אם זה עוזר לך

אגב, אני לא יודע אם אפשר לפתוח אותו בכל אינדיזיין. ניסיתי בCS3/5/6 ולא הצלחתי. רק בCC הצלחתי.

חייםיודלביץ

משתמש רשום
רשימת שירים שקטים ישן וחדש [לא מעודכן לשנה שנתיים האחרונים] ולא כל השירים אבל השירים הטובים נראה שנמצאים כאן

קבצים מצורפים

• רשימת שירים שקטים.pdf
    KB 60.7 · צפיות: 805

אבא

משתמש רשום
נכתב ע"י חייםיודלביץ;1830435:
רשימת שירים שקטים ישן וחדש [לא מעודכן לשנה שנתיים האחרונים] ולא כל השירים אבל השירים הטובים נראה שנמצאים כאן

אני מניח שיש לך את המקור ולא רק pdf,
תוכל לעדכן ישר בקובץ המשותף.
Copy paste

חייםיודלביץ

משתמש רשום
יש לי את המקור אבל אין צורך ביותר מעודכן

אני שר ומנגן לעצמי ככה שאיני חייב להיות מעודכן

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אין ברשימה את הלהיטים המהירים. בכלל.
(אני חילקתי בין שירים בקצב 120 - "המקפיצים" ובין שירים ב160 -"להיטים קצביים". כרגע יש שם רק את ה120 ואת החסידיים אותנטים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה