רשימת מבודדים על מפת גוגל

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מה השאלה לא הבנתי.
לפי דעתי אפשר לתת הרשאה רק למישהו אחד שכולם ישלחו אליו את המידע והוא יכניס בעצמו

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש לי עוד פתרון לדרכי יצירת קשר דיסקרטיים.
אני יכול לעשות טופס אינטרנטי, שבו יהיה רשימה של מבקשי העזרה על פי כינויים שהם יבחרו (לא קשור לשם ניק, למשל "חיים מאלעד") כשהעוזר ירשום בטופס "חיים מאלעד" הטופס ישלח ישירות למייל שחיים הגדיר לעצמו בטופס הזה.

נערך לאחרונה ב:

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
יש לי עוד פתרון לדרכי יצירת קשר דיסקרטיים.
אני יכול לעשות טופס אינטרנטי, שבו יהיה רשימה של מבקשי העזרה על פי כינויים שהם יבחרו (לא קשור לשם ניק, למשל "חיים מאלעד") כשהעוזר ירשום בטופס "חיים מאלעד" הטופס ישלח ישירות למייל שחיים הגדיר לעצמו בטופס הזה.
מידי מסובך לענ"ד

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מידי מסובך לענ"ד
לי לא מסובך לעשות את זה, כנראה אתה מתכוין שלמשתמשים זה יהיה מסובך להרשם לזה.
יש לך כיוון אחר לדיסקרטיות?
(אגב גם דרך מערכת טלפונית אפשר לעשות אותו דבר: טלפון שכל אחד יכול להגדיר משם הפניה למספר שלו כך שלא יצטרך לפרסם כאן את המספר האישי שלו.)

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
בינתיים נראה שאף אחד לא משתמש בזה
אכן
באופן כללי לא עולים כאן הרבה בקשות עזרה למרות שבוודאות אנשים צריכים עזרה
או שלא יודעים על האפשרות או שלא נעים לבקש או שאין גישה כעת למחשב
איך שלא יהיה אנחנו סיפקנו את האופציה, מי שמעוניין לקבל עזרה מוזמן לעשות זאת, הרבה מאד ישמחו לעזור ולסייע במה שניתן.

רמה אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אכן
באופן כללי לא עולים כאן הרבה בקשות עזרה למרות שבוודאות אנשים צריכים עזרה
או שלא יודעים על האפשרות או שלא נעים לבקש או שאין גישה כעת למחשב
איך שלא יהיה אנחנו סיפקנו את האופציה, מי שמעוניין לקבל עזרה מוזמן לעשות זאת, הרבה מאד ישמחו לעזור ולסייע במה שניתן.
אני מאמין שרוב האנשים שזקוקים לעזרה, לא מודעים בכלל לאתר פרוג

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מסיר בינתיים את המפה, נראה פחות שימושי

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה לי כלום
אולי כמה נסיונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה