דרוש מידע רשימת ויטמינים כשרים\ לא צריכים הכשר

לחיל אומר

משתמש מקצוען
יש למישהו רשימה שבה כתוב איזה ויטמינים צריכים הכשר ואיזה לא, או רשימה איזה חברות הויטמינים שלהם לא צריכים הכשר
או מידע איפה אפשר להשיג כזה דבר
בתודה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש למישהו רשימה שבה כתוב איזה ויטמינים צריכים הכשר ואיזה לא, או רשימה איזה חברות הויטמינים שלהם לא צריכים הכשר
או מידע איפה אפשר להשיג כזה דבר
בתודה
יש מחלוקת האם בכלל צריך כשרות על מה שבולעים.
אם אתה נוהג כשיטות המחמירות הרי שצריך הכשר על הקופסא עצמה כמו בכצט והדס ואלטמן ועוד.

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אני רוצה ויטמינים כשרים (לא דווקא עם הכשר אבל שלא יהיה בהם ממש טריפות) אין לאף אחד מידע?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה ויטמינים כשרים (לא דווקא עם הכשר אבל שלא יהיה בהם ממש טריפות) אין לאף אחד מידע?
כלומר - אתה בעצם מחפש משהו עם כשרות, כלומר שגוף כשרות מוכר עבר על כל המרכיבים שלו ובירר שהם כשרים.
או שכל מה שמפריע לך זה רק מרכיבי בשר טרף, אבל עם איסורי טבל ערלה ושביעית, או חמץ, או חלב בהמה טמאה, סתם יינם ויין נסך, שמן דגים טמאים, ועוד אין לך בעיה?

לחיל אומר

משתמש מקצוען
לא הבנתי את הבעיה, יש דברים שיודעים שאין בהם בעיות ויש דברים שיש בהם בעיות.
אמור להיות בחו"ל רשימות של ויטמינים ללא בעיות, זה לא דבר שאני חידשתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה