דיל רשימה של כל כרטיסי האשראי שניתן לעשות ולהרוויח 100-200 ש"ח בתווי קניה שונים + לינקים

mirier

משתמש מקצוען
רק שואלת,
אתם מרגישים בנוח עם עצמכם עם הסיבוב שאתם עושים על חשבון החברות?
לא מרגיש כמו שקר?

פולה

משתמש פעיל
רק שואלת,
לא מרגיש כמו שקר?
למה זה סיבוב?
הם מתחננים שנעשה כרטיסים.
כל חנות שתיכנסי יעוטו עלייך דיילים שרק תנפיקי, וגם בעלך, ומשכנעים בעזרת ההטבה הכספית.
לא הבנתי, היכן השקר?

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
עד לפני שנתיים בערך כרטיסים של יש ושופרסל היו של לאומי קארד.
לפני שנתיים עברו לכאל
לפי הבנתי עשתה בעבר של לאומי קארד לבעלה ולה גם יש וגם שופרסל וכשעברו לכאל עשתה שוב לה ולבעלה גם יש וגם שופרסל ולכן קיבלה שוב מתנת הצטרפות. כי זו היתה המטרה של כאל להעביר את הלקוחות של לאומי קארד אליהם.
עדיין לא ברור, כי כאל טוענים שהם נותנים מתנת הצטרפות פר תעודת זהות וברגע שקיבלת מתנת הצטרפות באחת הרשתות שלהם (יש או שופרסל לדוגמא) את כבר לא זכאית לקבל את המתנה ברשת נוספת...

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
רק שואלת,
לא מרגיש כמו שקר?
למה זה סיבוב?
הם מתחננים שנעשה כרטיסים.
כל חנות שתיכנסי יעוטו עלייך דיילים שרק תנפיקי, וגם בעלך, ומשכנעים בעזרת ההטבה הכספית.
לא הבנתי, היכן השקר?
לא ברור עם מי האמת..
מה שכן ברור, שהחברות ממש לא פראיירים... והם יודעים יודעים שיש רבים שעושים ומבטלים מיד...
אבל הם בונים על ה-70% הנותרים ששוכחים לבטל.. או שסתם נח להם להמשיך לקבל נקודות אצלם...

נערך לאחרונה ב:

mirier

משתמש מקצוען
לא שאלתי מה האינטרס של החברה, כי האינטרסים ברורים.
אני פשוט תוהה על רמת ההוגנות שבדבר.

2797

משתמש רשום
למה מבקשים ממני באתר מס אשראי קים שיש לי
זה לא מסוכן לתת?

A052

משתמש סופר מקצוען
פחות מסוכן מקניה באינטרנט.

הם צריכים לראות שיש לכם אשראי אחר, כלומר שאתם לקוח שהבנק אישר לו כרטיס ולא בעייתיים.

Goldidea

משתמש מקצוען
אני עשיתי כרטיס של יינות ביתן/המשביר לצרכן וכו' ביריד של המבשר או המודיע בבנייני האומה וקיבלתי 325 שקל ובאותו יום בחנות עצמה שכנעו אנשים לקבל 125 שקל.
מומלץ לפתוח רשימה במחשב עם כל התאריכים לביטול. כרטיסים עם הטבות משתלמות צריך לבקש לבטל ולצפות להארכה של חצי שנה עד שנה

איניש

משתמש רשום
אימא של אם עשיתי בעבר כרטיס של יש וביטלתי אותו מתי אני זכאי למתנה שוב פעם?
לא נראה לי.
לא מקובל בחברות האשראי אחרת כולם כל שנה יבטלו וינפיקו חדש
תודה רבה
למעשה הבוקר עשיתי כרטיס ולא אמרתי להם שהיה לי פעם ואמרו לי שאני זכאי למתנה אני מקווה שבאמת אני יקבל מתנה

שמיט

משתמש מקצוען
מי יודע איך מממשים את את ההטבה של 180 ש"ח במחסני השוק?
והאם אפשר לממש בקניה דרך האתר?

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
הולכים לחנות עושים קנייה ומשלמים 180 ש"ח בכ"א בצורה רגילה, והכרטיס מזדכה בחשבונית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה