רשיונות בירושלים

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מעוניינים להוציא מרפסת בחזית, יש תקדים לכך בבניין אצל השכנים מעלינו ומתחתינו (נדמה לי שללא רשיונות, אבל קיים כבר מעל 15 שנה).
אני מחפשת מישהו, אבל תותח! עם קשרים טובים בעירייה שיכול להזיז עניינים ולברר לעומק אם יש אפשרות לקבל רשיון לכזה דבר.
אשמח להמלצות, אפשרי גם באישי.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מעוניינים להוציא מרפסת בחזית, יש תקדים לכך בבניין אצל השכנים מעלינו ומתחתינו (נדמה לי שללא רשיונות, אבל קיים כבר מעל 15 שנה).
אני מחפשת מישהו, אבל תותח! עם קשרים טובים בעירייה שיכול להזיז עניינים ולברר לעומק אם יש אפשרות לקבל רשיון לכזה דבר.
אשמח להמלצות, אפשרי גם באישי.
אסתי קליין
נחשבת "כל יכולה" בעירייה..

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אסתי קליין

אסתי קליין כבר לא לוקחת היתרים (אולי בקנ"מ ממש ממש גדול, ודאי לא מרפסות)

זה שקיים לשכנים האחרים לא חוקי לא משנה לשום דבר, לא יגרום לאף אחד לתת לכם גם.

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אסתי קליין
מבלי להפחית בכבודו של כל אחד, נגמר העידן של כל יכולה כבר מזמן.... תראי איפה תורג'מן ועוד...
בכל אופן אני מכירה את המערכת לפי ההתרשמות האישית שלי יותר הרבה שנים מהמסתובבות כאן.
(מישהי בכלל זוכרת שפולק היה פעם יו"ר וועדה. ואת הפגישות ברח' פרס ?..?:rolleyes:)

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
זוכרת מאבא שלי כשהיה צריך אותו.
אבל אולי לא כדאי לכתוב את זה כאן כי הוא היחיד שלא היה בכלא. לא?
ממש לא לזה התכוונתי! אלא שאז המדיניות הייתה עניינית יותר ולא עם אג'נדות חדשות לבקרים המקשים את התהליך.
היום כשלקוח שואל אותי מראש אם יש לי "קשרים" או שמספר שחבר שלו מקושר... אני נוהגת ליידע שלא יבנה על זה. זה עניין של מדיניות .
מה שכן! יש רספקט מסויים לאיש מקצוע שזה אומר ידע והבנה מהותית בהליכי הרישוי וחוקים. וכן רמת תכנון טובה ובטחון ובטחון עצמי ו....יושר.(דוג' יצחק פנט ויוסק'ה חדש אנשים מוערכים)

judy w

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה לפנות למשרד שלי - יסודות
יש קשרים מעולים בעירייה ואנחנו לא מגישים בקשה, לפני בדיקה מול בוחני הרישוי שאכן (בעז"ה) הבקשה תאושר. יכולה לשלוח פרטים למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או בטל 0773-222-444 בשעות הבוקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה