השקעות רציתם קרן פנסיה מנייתית [פאסיבית] כשרה? קיבלתם!!!

רמיזא

משתמש מקצוען
לא הבנתי מה כל כך טוב במסלול הזה של מיטב דש, הרי להפניקס יש מסלול זהה בכשרות טובה ?
אני עדיין זכיתי להיות חבר במסלול של הלמן אלדובי המדובר.

אברך פשוט

משתמש צעיר
לא הבנתי מה כל כך טוב במסלול הזה של מיטב דש, הרי להפניקס יש מסלול זהה בכשרות טובה ?
אני עדיין זכיתי להיות חבר במסלול של הלמן אלדובי המדובר.
ו עמלות נמוכות במסגרת קרן ברירת מחדל
2 כשרות של גלאט הון

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
רק לאלה שמוזגו מהלמן אלדובי.
ממש לא.
אני לא יודעת האם זה אפשרי מתחילת החודש, אבל עד אז זה היה בהחלט אפשרי להעביר לשם את הכספים.
[מהיכרות קרובה עם הרבה שעשו זאת]

אברך פשוט

משתמש צעיר
ממש לא.
אני לא יודעת האם זה אפשרי מתחילת החודש, אבל עד אז זה היה בהחלט אפשרי להעביר לשם את הכספים.
[מהיכרות קרובה עם הרבה שעשו זאת]
למיטב ידיעתי אפשר להצטרף באמצעות טופס פיזי של מיטב דש פנסיה שנמצא באתר של מיטב דש
אי אפשר כרגע להצטרף באופן דיגטלי [מכיון שהאפשרות הדיגטלית היא לאילון מיטב דש]
רוב האנשים ניסו דיגטלית ולכן לא הצליחו

למד מכל אדם

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי אפשר להצטרף באמצעות טופס פיזי של מיטב דש פנסיה שנמצא באתר של מיטב דש
אי אפשר כרגע להצטרף באופן דיגטלי [מכיון שהאפשרות הדיגטלית היא לאילון מיטב דש]
רוב האנשים ניסו דיגטלית ולכן לא הצליחו
לא מצאתי באתר טופס הצטרפות עם המסלול הכשר (13241), העלו כאן מסמך כזה בעבר, עד כמה שאין את המסמך הזה באתר אני לא יודע אם אפשר להשתמש בו או שהוא כבר לא רלוונטי.
אם יש לך או למישהו מידע על כך שהוא רלוונטי, וכן אם למישהו טופס מעבר בין המסלולים (למי שכבר נמצא במיטב דש) עם מספר המסלול הנ"ל, נשמח לשיתוף לתועלת כל המחכים לזה.
תודה

אברך פשוט

משתמש צעיר
לא מצאתי באתר טופס הצטרפות עם המסלול הכשר (13241), העלו כאן מסמך כזה בעבר, עד כמה שאין את המסמך הזה באתר אני לא יודע אם אפשר להשתמש בו או שהוא כבר לא רלוונטי.
אם יש לך או למישהו מידע על כך שהוא רלוונטי, וכן אם למישהו טופס מעבר בין המסלולים (למי שכבר נמצא במיטב דש) עם מספר המסלול הנ"ל, נשמח לשיתוף לתועלת כל המחכים לזה.
תודה
הטופס נמצא באתר תעשה חיפוש מיטב דש 13241 וזה יעלה
בנוגע למעבר בין המסלולים
מדובר כרגע אל 2 קרנות נפרדות 1 אילון מיטב דש 2 מיטב דש פנסיה [הלמן הלדובי לשעבר]
לכן למרות ששני הקרנות בבעלות זהה אי אפשר לעשות מעבר בין המסלולים
אפשר לעשות מעבר מקרן לקרן
אבל בהתחשב שמדובר על משהו זמני מאוד עד האיחוד זה לא רלוונטי
יש להדגיש שמי שמשלם עמלות גבוהות כיום במיטב מכיון שהצטרף לפני הסדר ברירת המחדל, עדיף לו באמת לעבור לקרן מיטב דש פנסיה למסלול הכשר, ולהרויח את העמלות המוזלות שהיו בהלמן הלדובי, עמלות אלו ישמרו לו לתקופה של 10 שנים

מ

אסתי 15

משתמש מקצוען
ביררתי.
ההכשר קיים על 13241, מסלול חדש שהגיע מהלמן אלדובי.
לא קיים על 13260, מסלול ותיק של אילון מיטב דש.
המסלול הותיק יתאחד בעוד שלושה חודשים עם המסלול החדש ואז ינוקו ממנו נכסים שאינם גלאט.
הצטרפתי בטעות ל 13260, כי זה מה שמופיע בטפסים של מיטב...
אחי שאל את הגר"נ פל שליט"א מ"גלאט-הון", אם אפשר להישאר שם עוד לפני האיחוד.
השיב הערב ואישר לפרסם בשמו:
בס"ד בזכות הרבים מסוף השבוע שעבר מיטב דש ניקו את הקרן מכל הנכסים הבעייתים וכעת הקרן מחזיקה רק נכסים שתואמים את מתווה גלאט הון
אין עדין תעודה רשמית מכיון שאנחנו מחכים לחתימה של התחייבות של הנהלת מיטב לצרוף המסלול הנ"ל, אבל מבחינתכם המסלול כשר לכתחילה

נערך לאחרונה ב:

מאיר530

משתמש פעיל
הטופס נמצא באתר תעשה חיפוש מיטב דש 13241 וזה יעלה
בנוגע למעבר בין המסלולים
מדובר כרגע אל 2 קרנות נפרדות 1 אילון מיטב דש 2 מיטב דש פנסיה [הלמן הלדובי לשעבר]
לכן למרות ששני הקרנות בבעלות זהה אי אפשר לעשות מעבר בין המסלולים
אפשר לעשות מעבר מקרן לקרן
אבל בהתחשב שמדובר על משהו זמני מאוד עד האיחוד זה לא רלוונטי
יש להדגיש שמי שמשלם עמלות גבוהות כיום במיטב מכיון שהצטרף לפני הסדר ברירת המחדל, עדיף לו באמת לעבור לקרן מיטב דש פנסיה למסלול הכשר, ולהרויח את העמלות המוזלות שהיו בהלמן הלדובי, עמלות אלו ישמרו לו לתקופה של 10 שנים

מ
לא הבנתי מילה אילון מיטב ד"ש מחקה מדד הוא לא מיטב ד"ש מחכה מדד

דיני 2013

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לידיעת הציבור מי שמחכה להצטרף למיטב דש המסלול המדובר שלא יחכה כי ב1/11 כל החברות מעלות דמי ניהול.
עדיף להצטרף למסלול הלכה ובהמשך לעבור למסלול הזאת.
כמובן כל זה זה למי שמגיע מחברה אחרת

3135yud

משתמש צעיר
אילו דמי ניהול עדיפים?
0.9 מהפקדה ו 0.15 מצבירה.
או
2% מהפקדה ו 0% מצבירה
והאם הצעה זו נחשבת טובה וזולה? [מנורה, פנסיה-מניות פסיבי חו"ל-]

נערך לאחרונה ב:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אילו דמי ניהול עדיפים?
0.9 מהפקדה ו 0.15 מצבירה.
או
2% מהפקדה ו 0% מצבירה
והאם הצעה זו נחשבת טובה וזולה? [מנורה, פנסיה-מניות פסיבי חו"ל-]

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איזה מדד הקרן של מנורה מניות חו"ל מחקה? איך הוא ביחס למסלול של מיטב דש או הפניקס.
במנורה יש לי דמי ניהול מהפקדה 0.9% ומצבירה 0.13%
כמו"כ מישהו מכיר סוכן טוב שיכול לתת דמי ניהול טובים או ממיטב דש או מהפניקס?
תודה מראש לעונים

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
איזה מדד הקרן של מנורה מניות חו"ל מחקה? איך הוא ביחס למסלול של מיטב דש או הפניקס.
היא מחקה 3 מדדים הרוב זה S&P 500.
והמסלול מצוין.
כמו"כ מישהו מכיר סוכן טוב שיכול לתת דמי ניהול טובים או ממיטב דש או מהפניקס?
מיטב דש דמי הניהול הם זולים לכולם.

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מיטב דש לא הסכימו לרדת מ 2.5 מהפקדה, והיות שבמנורה יש לי גם דמי ניהול זולים שאלתי היא האם בכל זאת המסלול במיטב דש יותר מוצלח?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מיטב דש לא הסכימו לרדת מ 2.5 מהפקדה, והיות שבמנורה יש לי גם דמי ניהול זולים שאלתי היא האם בכל זאת המסלול במיטב דש יותר מוצלח?
דמי הנהול מהצבירה הם הרבה יותר משמעותיים.
לדעתי אין במיטב דש משהו יותר מוצלח, חוץ מזה שדמי הניהול מובטחים ל-10 שנים.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה