שיתוף רציתי ציור... והגעתי לצילום

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי כל מיני קומפוזיציות תאורה צבעים השתקפות לזכוכית ופחות הלך לי...(טליה זה מזכיר לך משהו?)
אז הבנתי שהשמש ירדה וכנראה אצטרך לחכות למחר בבוקר כדי לקבל השתקפות יפה לזכוכית קריסטלית כזאת
בינתיים צילמתי לי כמה תמונות
אין לי מושג בצילום וגם עיבוד אני לא יודעת לעשות אבל אהבתי את התוצאה שצולמה מטלפון פשוט
20210114_223438.jpg

מלכה יזדי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תאורה מיוחדת, מה זה העיצוב המטורף הזה? הפלפלים אמיתיים?
אין לי מושג בצילום וגם עיבוד אני לא יודעת לעשות אבל אהבתי את התוצאה שצולמה מטלפון פשוט
הזוי,
כנראה גלית כשרון נדיר...

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא עבדתי היום על קומפוזיציה זכוכית.. כוסות תה יצא תאורה מגניבה ורודה

לקח לי המון זמן לדייק את הגלילים ועוד לא התחלתי לצבוע.. תקשיבו, גלילים ואליפסות מסגיר מיד אם יש שיטה טובה למדידה או שמציירים בלי למדוד.. בכל מקרה גליל סימטרי זה סופר קשה

לקח לי שעה רק לצייר במדוייק לשטח תצורה התלת מימדית של הספל לדף

ועכשיו אני משקשקת להרוס את הסקיצה אם אניח את הצבעי מים לא נכון.. חחח מלחיץ. רק כדי שתראי שאני לא ירדתי מהזכוכיות שלנו, מילה זו מילה. אבל הצביעה תגיע בהמשך אי"ה... כל הקסם זה במשחקי האור שבצל של הכוסות.

Screenshot_20210114-225539_WhatsApp.jpg

התמונה הזו של הפלפלים ככ מיוחדת ומהממת כדאי לצייר אותה.. יצאה לך כאן קומפוזיציה ותאורה מעניינת עם הרבה גבולות אבודים וזה הולך לצאת מטריף לדעתי.. בהצלחה מחכה להמשך ולא משתמטת מהאתגר זכוכית.. מקווה שישתתפו עוד :)

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא עבדתי היום על קומפוזיציה זכוכית.. כוסות תה יצא תאורה מגניבה ורודה

לקח לי המון זמן לדייק את הגלילים ועוד לא התחלתי לצבוע.. תקשיבו, גלילים ואליפסות מסגיר מיד אם יש שיטה טובה למדידה או שמציירים בלי למדוד.. בכל מקרה גליל סימטרי זה סופר קשה

לקח לי שעה רק לצייר במדוייק לשטח תצורה התלת מימדית של הספל לדף

ועכשיו אני משקשקת להרוס את הסקיצה אם אניח את הצבעי מים לא נכון.. חחח מלחיץ. רק כדי שתראי שאני לא ירדתי מהזכוכיות שלנו, מילה זו מילה. אבל הצביעה תגיע בהמשך אי"ה... כל הקסם זה במשחקי האור שבצל של הכוסות.

צפה בקובץ המצורף 808574
התמונה הזו של הפלפלים ככ מיוחדת ומהממת כדאי לצייר אותה.. יצאה לך כאן קומפוזיציה ותאורה מעניינת עם הרבה גבולות אבודים וזה הולך לצאת מטריף לדעתי.. בהצלחה מחכה להמשך ולא משתמטת מהאתגר זכוכית.. מקווה שישתתפו עוד :)
יו אני מתרגשת שגם את לקחת צעד
איזה כיף לנו
מקווה לא לבאס אותך חח
(הציור שלי יהיה קומפוזיציה אחרת ותאורה שונה בתכלית)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יו אני מתרגשת שגם את לקחת צעד
איזה כיף לנו
מקווה לא לבאס אותך חח
(הציור שלי יהיה קומפוזיציה אחרת ותאורה שונה בתכלית)

אה בסדר גמור
מחכה לך.. יצא בטוח מדהים ואם את לא מציירת מהתמונה הזו אז לצייר מהמציאות גם, כי בצילום מאבדים גוונים וגם המצלמה מודדת במקום העין שלנו.. וואי רק שאני לא יהרוס את הסקיצה עם הצבעי מים.. שמע ישראל. תאחלי לי בהצלחה.

לשמור תתמונה הזו ולחזור אליה לדעתי... :)

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אה בסדר גמור
מחכה לך.. יצא בטוח מדהים ואם את לא מציירת מהתמונה הזו אז לצייר מהמציאות גם, כי בצילום מאבדים גוונים וגם המצלמה מודדת במקום העין שלנו.. וואי רק שאני לא יהרוס את הסקיצה עם הצבעי מים.. שמע ישראל. תאחלי לי בהצלחה.

לשמור תתמונה הזו ולחזור אליה לדעתי... :)
בהצלחה רבה רבההה
אני רוצה רק לצייר מהסתכלות אבל זה יחייב בוקר וקרני שמש טובות ישר לזכוכית המטופחת שלי :rolleyes:

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בהצלחה רבה רבההה
אני רוצה רק לצייר מהסתכלות אבל זה יחייב בוקר וקרני שמש טובות ישר לזכוכית המטופחת שלי :rolleyes:
מצויין.. וואו לדעתי זה הולך לצאת משגע אני מנסה לדמיין מה את מתכננת ובאיזה מדיום ואין לי שמץ רק מחכה כבר לראות.. בהצלחה, קחי תזמן.. אני יסיים את שלי שבוע הבא בע"ה מקווה בתחילת השבוע. אך, אין על הסגר הזה.

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מצויין.. וואו לדעתי זה הולך לצאת משגע אני מנסה לדמיין מה את מתכננת ובאיזה מדיום ואין לי שמץ רק מחכה כבר לראות.. בהצלחה, קחי תזמן.. אני יסיים את שלי שבוע הבא בע"ה מקווה בתחילת השבוע. אך, אין על הסגר הזה.
אלי נשמור את הציורים לאתגר שניפתח בפורום.. חחח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה