רענון תיבת רשימה אחרי הוספת רשומה

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אשמח לדעת היכן אני אמור לשים את האירוע רענון תיבת רשימה, בכדי שיתרענן אחרי הוספת רשומה.

כלומר שיש לי בטופס, תיבת רשימה, ואם תיבת הרשומה לא קיים יש לחצן המפעיל טופס להוספת הרשומה.
אולם אחרי הוספת הרשומה, אני לא רואה את הרשומה הנוספת בתיבת הרשימה רק אחרי שאסגור את הטופס ואפתח מחדש.

נסיתי לשים אירוע רענון באירוע בעת קבלת מוקד, אך זה לא הועיל.

איך אני כן יכול לבצע את הריענון.

תודה

אקסס

משתמש רשום
הוסף בקוד לאחר הוספת הרשומה
Me.listBoxName.Requery

אם המוקד בטופס אחר (טופס העריכה) הוא לא יכול לקרוא ישירות לפקד.

אשמח לדעת היכן אני אמור לשים את האירוע רענון תיבת רשימה, בכדי שיתרענן אחרי הוספת רשומה.

כלומר שיש לי בטופס, תיבת רשימה, ואם תיבת הרשומה לא קיים יש לחצן המפעיל טופס להוספת הרשומה.
אולם אחרי הוספת הרשומה, אני לא רואה את הרשומה הנוספת בתיבת הרשימה רק אחרי שאסגור את הטופס ואפתח מחדש.

נסיתי לשים אירוע רענון באירוע בעת קבלת מוקד, אך זה לא הועיל.

איך אני כן יכול לבצע את הריענון.

תודה

אפשרי בכמה אופנים,
  1. Forms!שם_הטופס!שם_הפקד.Requery
  2. Forms!שם_הטופס!שם_הפקד.RowSource=Forms!שם_הטופס!שם_הפקד.RowSource
יש עוד, שונות בעיקר מבחינת סינטקסט,
שים א"ז בעת סגירת טופס העריכה ו/או לאחר הוספת הערך החדש, לפי העניין.

לגבי פתיחת טופס העריכה, אתה יכול לפתוח אותו באירוע בעת שלא ברשימה, לא חייב לחצן, סתם לידע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה