מידע שימושי רעיונות שווים לאתרים בכל הארץ (כמעט...)

bat 7

משתמש סופר מקצוען

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין לי מילים.
חולמת על מקומות אבל כל כך בורה.
בא לי בזמן!

עיתונאי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מצרפת קישור לחוברת גדושה באתרים לטיול בירושלים, באר שבע, חולון ואשדוד,
בנוסף כמה מסלולי מים לימים חמים ורעיונות לנופש קצת שונה: https://shvirega-travel-2019.ravpage.co.il
וגם קישור לאתרים בנתניה: https://www.shvirega.co.il/רגע-של-טיול/נתניה-מי-יודע
חופש נעים!
הקישור סגור לי
אפשר לעלות בצורה אחרת

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חוברת מקסימה! אבל השיא לדעתי זה ההדרכה לנופש בבית, אהבתי מאוד והתחלתי לחלום. תודה רבה!

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
החוברת ששלחת לי במייל, נראית מושקעת ומקיפה מאד.
אני צריכה לעיין בה יותר באריכות, אבל ממבט ראשוני היא נראית שוה במיוחד.
תודה!

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
חסום לי...

bat 7

משתמש סופר מקצוען
כלומר:
תשלחי לי בפרטי ואני שולחת.
לחסומים יש שירות vip...

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
חוברת מקסימה! אבל השיא לדעתי זה ההדרכה לנופש בבית, אהבתי מאוד והתחלתי לחלום. תודה רבה!
מצטרף לתודות, ובמיוחד על הרעיונות. לדעתי היה מתאים לשלב עוד מגוון רעיונות לבית, כפי שהפיע פה ובמקומות אחרים. במחשבה שניה זה היה יוצא ארוך ומסרבל...

bat 7

משתמש סופר מקצוען
מצטרף לתודות, ובמיוחד על הרעיונות. לדעתי היה מתאים לשלב עוד מגוון רעיונות לבית, כפי שהפיע פה ובמקומות אחרים. במחשבה שניה זה היה יוצא ארוך ומסרבל...
בכיף, שמחה שהחוברת מועילה! הרגשתי שרעיונות לפעילות בבית יש בלי סוף בעלונים חרדיים לסוגיהם, ודווקא חוברת אתרים מסודרת שמותאמת למשפחה חרדית חסר יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה