התייעצות רעיונות לשמח אשה מבוגרת בבית חולים

אפרת555

משתמש חדש
אשמח לרעיונות איך לעודד ולשמח אישה מבוגרת בגיל הזהב בבית חולים שאין לה כרגע כל-כך מצב רוח ומה אפשר לעשות איתה בזמן שאני אצלה חוץ מלדבר כמובן...

Y@S

משתמש צעיר
אם את רוצה יש לי כל מיני שמות של ארגונים שבאים לשיר ולשמח. ועושים את זה כמו שצריך!!

כמו כן אם היא מסוגלת-לעשות איתה כל מיני יצירות וכדו. להקריא לה עיתונים וסיפורים שהיא אוהבת.
והעיקר כל זמן שאת נמצאת איתה מגיע לך יישר כח ענק!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לרעיונות איך לעודד ולשמח אישה מבוגרת בגיל הזהב בבית חולים שאין לה כרגע כל-כך מצב רוח ומה אפשר לעשות איתה בזמן שאני אצלה חוץ מלדבר כמובן...
אולי להראות לה סרטונים של הקפות שניות, חתונות, הופעות בסגנון שלה וכו..

חיולה

משתמש מקצוען
לשאול אותה מה היא אוהבת/יעשה לה טוב
ופשוט...לעשות לה!

Kenyonit

משתמש מקצוען
מבוגרים אוהבים גם לדבר וגם שמדברים איתם.
מנסיון, הם אוהבים שמדברים איתם על החיים שלהם, שמבקשים מהם עצות (אפילו אם לא ממש צריכים) כי כך ע"י שהם עונים ומספרים וגם נותנים עצות טובות(ובאמת טובות כי 'אין חכם כבעל ניסיון') הם מרגישים שהם מועילים ועוזרים ולא סתם זקנים חולים וחסרי ישע! וזה גורם להם שמחה רבה מאוד!
אפשר גם לשים שירים ישנים שהיא מכירה שיהיה 'נוסטלגיה' זה מאוד מנעים את האווירה וגורם הרגשה טובה.
אגב...
ממש כל הכבוד על זה ויישר כוח גדול!! :)

Kenyonit

משתמש מקצוען
עוד דבר, אם יש לה נכדים/ילדים וכ' אפשר להראות לה את המבחנים שלהם, ציורים, או אפילו מכתבים שיכתבו לה.אפשר להראות תמונות של כולם או אפילו לדפדף באלבום ישן שלה..
והעיקר שיהיה לה טוב והרבה רפוא"ש ושתחזור הביתה לשלום. אמן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה