התייעצות רעיונות למתנת יומולדת

מאמרים אחרונים

"הם מחלקים לעניים מרודים": שר התורה מעיד להיכן הוא נותן את ה'מתנות לאביונים'
מי רואה את מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א תורם ואינו מצטרף, מי רואה להיכן מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א נותן את המתנות...
5.00 star(s) 1 ratings
בוגרות מסלולי לימודי ההייטק של סמינר 'תמורה' משתלבות בעבודה כבר מהשנה השניה ללימודים
סמינר תמורה הוא מבית מכללת 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה – ירושלים*בין החברות המעסיקות את בוגרות סמינר 'תמורה': אינטל, מובילאיי, סיסקו, ועוד *...
מה ריגש אותי ביום התחפושות הגדול?
ראיתי הרבה סוגים של תחפושות, ספרי תורה, מלכים נסיכים, ליצנים, כלות דוורים, ועוד ועוד אבל מה שהכי ריגש אותי, זה המצלמות שאיתם ראיתי את האמהות...
הטרגדיה הנוראית שארעה הבוקר
היא הייתה מהתושבות המוכרות בהר שמואל בירושלים, בהריון מתקדם, אבל אז היא נדבקה בנגיף הקורונה, הרופאים נלחמו על חייה, אבל הבוקר היא נפטרה למגינת לב...

boker tov

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוקייש יש דבר כזה את לוקחת משהו כמו קנווה קנווס או כל משהו כזה ומדביקה על זה כוסות קרטון לא הפוכים את הקוסות את עוטפת במשהו שיהיה קל לקריאה בתוך כל כוס את שמה מספר מ1-28 (כן גם אחד לשנה הבאה יש )
אז יש 28 כוסות ובתוך כל אחת מהם יש מספר כן?
הלאה
היא קורעת מכסה אחד של כוס
יש שם מספר
ויש 28 מתנות שעל כל אחת מהן יש מספר והיא פותחת תמתנה שעליה יש מספר
ממש לא חייבים לשים בהכל מתנות את יכולה לשים סוכריה בשקל באחד
או נגיד אוכל זול שהיא אוהבת
לא צריך בכלל הכל רציני
מה שלא הבנת תגידי אני יסביר

מזל טוב!!

boker tov

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממתקים היא אוהבת?

רוּתי

משתמש רשום
אני מציעה לחשוב על שידוך בשבילה או לעשות 40 יום צניעות למענה - תדעי שיש סיפורי ישועות מדהימים בזכות הצניעות.
וואי עם זה
אם אחותי הייתה מודיעה לי באחת שנות הרווקות (המאוחרת) שלי שזוהי מתנת היומולדת שלי - הייתי יוצאת מדעתי

נצלו את האופציה ללמוד עריכת סרטים מהבית ולרכוש מקצוע מבוקש ורווחי במיוחד.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

0

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה