רעיונות ליצירות פשוטות לעשות עם ילדים

שוקווניל

משתמש רשום
במוצאי שבתות של החורף החלטנו של שובע נעשה יצירה או פעילות דומה כל המשפחה, ואחרי כמה סגנונות של אפיה קלה אני זקוקה לחומר נוסף.
אשמח לשמוע על חוברות או כל דבר אחר שנותן רעיונות ליצירות פשוטות שאפשר לעשות עם ילדים בטווח גילאי 12-6, תעסוקה לשעה וחצי שעתיים.
תודה מראש
אשמח לקבל מידע כאן או במייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יצירות פשוטות לוקחות מעט זמן יחסית....
יכולה להמליץ על משחקים משפחתיים שונים (אין לי מושג איזה הכי הולכים עכשיו, מונופול לדוגמא)

רעיון של יצירה פשוטה- לגרד שבבי סבון לתוך שקיות אורגנזה, לאחסן על מדפי הבגדים, בשירותים, להביא כמתנה....

שוקווניל

משתמש רשום
תודה, אבל אשמח לרעיונות שיעסיקו גם בנים....
וגם בדרך כלל בעלי מעסיק אותם [פעם בשבוע שיש לו זמן איכות איתם] אז צריך משהו שהוא יתחבר לזה

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
במוצאי שבתות של החורף החלטנו של שובע נעשה יצירה או פעילות דומה כל המשפחה, ואחרי כמה סגנונות של אפיה קלה אני זקוקה לחומר נוסף.

ממליצה מאד על קו בשם "עולם בלב"
יש שם יצירות פשוטות ויצירות מורכבות מלאות קסם ודברים שמרתקים ילדים וילדות בגילאים שונים.

לא רק למוצ"ש והרבה חומר שילדים יכולים לעבוד אתו בעצמם בלי עזרה.

ויש שם גם פרוייקטים משפחתיים, שכולם יחד עושים.
הקו מתחדש כל הזמן מרתק ומוגש בצורה ששובה את הילדים!

0723371051
ממליצה בחום!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה