• פרוג למען העצמאים!

  כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

  למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

  לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

  למעבר ליצירת קמפיין >>>
   
  להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>
   
  לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>
   

להשראה רעיון נחמד למתנה לתורם

איש גמזו

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
מישהו שאל בפורום איש את רעהו על רעיון למתנה לתורם לעמותה,
הצעתי לו משהו שראיתי היום, מה אתם אומרים?
המתנה המבוקשת.JPG

 

MM הפקות דפוס

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
עריכה תורנית
יפה מאוד, אבל אולי לא יפתיע את התורם...
לתורמים חשוב להוציא איזה שפן מהכובע,
רעיון מקורי שהוא יבין שחשבת עליו כמה רגעים לפני שביצעת את המשלוח.
 

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
עריכה תורנית
כתיבה ספרותית
כי זה קנוי ומוזמן, ולא יצירה מקורית לכבודו.
אגב לדעתי יש בזה מן הפגיעה, לתת לאדם מכובד סגולה נגד 'מייזאלאך'... ואל תתקיפו אותי, נכון שמדובר גם בתמונה של אדם גדול וכו' וכו'... אבל זה מתוייג כך בעיני הרבה אנשים, ולגביר זה אפע'ס קצת פוגע.
 

איש גמזו

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
כי זה קנוי ומוזמן, ולא יצירה מקורית לכבודו.
אגב לדעתי יש בזה מן הפגיעה, לתת לאדם מכובד סגולה נגד 'מייזאלאך'... ואל תתקיפו אותי, נכון שמדובר גם בתמונה של אדם גדול וכו' וכו'... אבל זה מתוייג כך בעיני הרבה אנשים, ולגביר זה אפע'ס קצת פוגע.
הגזמת לחלוטין.
מדובר ביצירת אמנות של דמות דיוקנו של רבי ישעיה זי''ע שעשה האמן יואל ווקסברגר,
רואים את הצדיק בצורה חיה בקוויטל שטוב עם כל מה שהיה שם תמיד,
הלכתי לראות את זה היום כי אני מתכנן לשלוח לכמה תורמים, זה פשוט מפואר, מלכותי וגם מסוגל,
הם אומרים שזה מפאר כבר את ביתם של רבנים ומכובדים ברחבי העולם.
נגד עכברים שמים רק תמונה פשוטה שחו''ל ולא יצירת אמנות.
 

איש גמזו

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
מתוך אתר JDN:

השבוע כתב שיריים יסיים את המדור הנחשק בסיפור 'מופת' שמסעיר את אוהדי שמו של הרה"ק מקרעסטיר זיע"א. הכל התחיל כשהתוודע לאחד העסקנים הגדולים ביום רביעי בשבוע שעבר על הזדמנות לפגוש את אחד מגדולי הנדיבים בארה"ב ביום חמישי שלמחרת עבור מטרת צדקה חשובה. העסקן לא היסס לרגע והזמין מיד כרטיס לטיסה שיוצאת עוד באותו יום מישראל לארה"ב, ארז את חפציו ויצא במהירות לכיוון נתב"ג. בכדי לכבד את הנדיב הוא לקח איתו את יצירת המופת המפוארת של הרה"ק רבי ישעיה מקרעסטיר זי"ע מבית ווקסברגר שהוא נוהג בדר"כ לתת לנדיבים איתם הוא נפגש, אך הפעם בשונה מתמיד הוא לא הספיק לארוז את היצירה כראוי בכדי להכניס לתא המטען של המטוס.

שעה לפני מועד הטיסה נכנס העסקן לטרמינל כשחפציו בידו האחת והיצירה בידו השנייה, בשיחה עם שיריים סיפר העסקן: "בהגיעי למסור את המזוודה, פער הנציג את עיניו בתימהון ושאל: מה אתה מתכוון לעשות עם זה? כשהוא מצביע על היצירה, נדרכתי קצת, אבל בעודי תוהה מה לעשות, מגיע נציג אחר ומזרז אותו שלא יעכב את הטיסה ולא יתעסק ב'שטויות' כלשונו, ומאותו רגע התחילה שרשרת ההתרחשויות המדהימה. מעודד מההתרחשות הראשונה רצתי למטוס, כשאני ממשיך כל הזמן לבקש שבזכות הצדיק הכל יעבור בשלום".
"כשרק נכנסתי לתוך המטוס קפצו עליי כמה דיילים ואמרו לי להוריד את זה מיד, לא איבדתי עשתונות ואמרתי להם מיד שבמקום לדבר ככה שינצלו את ההזדמנות ויעמדו מול הצדיק לבקש פרנסה, הצלחה, שמירה וכל מה שהם צריכים, תוך כדי זה שאני מסביר להם מי היה הצדיק הנשגב פועל הישועות'. לאט לאט הם התחילו לחשוב בעצמם ולהביט על פניו הקדושות של רבי ישעיל'ה זי"ע, ואז החלו לקום אנשים שכבר ישבו על מקומותיהם וביקשו להתנדב להחזיק את היצירה אצלם כל הטיסה'.

ופה חל המפנה הגדול כפי שמספר העסקן וכפי שנראה מהתיעוד שהגיעה ל'שיריים' הדיילים החלו דיון בינם לבין עצמם 'איפה הם ימצאו מקום ראוי להחזיק את התמונה של הצדיק?', הם פשוט עצרו את הכל והחלו לחפש מקום מתאים וראוי, הם עברו בכל הארונות והמקומות שברובם היצירה לא נכנסה עקב גודלה. בסוף הם הגיעו לארון שם מאוחסנים הכריות והשמיכות לנוסעי המטוס, הם רוקנו את כל תכולת הארון ומהר מאוד החלו להכניס את כל הכריות והשמיכות מתחת למושבי הנוסעים שהחלו ב'מבצע' מיוחד לכך, וכך אוחסן לו היצירה אחר כבוד בארון הכריות במשך כל הנסיעה, כאשר כל הזמן עמדו אנשים והתפללו מול זיו קודשו של הצדיק וצילמו את עצמם עם היצירה.

'ראו את כוחו הגדול של ר' ישעי' זיע"א' סיים עסקן 'כולל משניות' ע"ש הרה"ק רבי ישעיה מקרעסטיר זי"ע בנחרצות לכתב 'שיריים'. 

לוח דרושים

למעלה