התייעצות רעיון לטיול יום שלם עם ילדים קטנים בצפון

מצוי

משתמש מקצוען
היינו אתמול בגו'י פארק מהמלצה כאן.
היה ממש ממש כיף
היינו מגיל 1.5 עד 60+
כולםםםם נהנו!!!!
המקום נקי מסודר, לא גדול כמו ירכא אבל ממש בסדר בהתחשב בזה שאין ככ אנשים.
לא חיכינו בתור בכלל!!! פזורים הרבה אנשי צוות לפתיחת המתקנים,
היינו שם קרוב ל7 שעות....
ויש שם אחלה שירות!!!
ממליצה בחום!!!

יש אפשרות לאכול בתוך המתחם, יש שולחנות וכיסאות
אנחנו היינו קבוצה גדולה אז הביאו לנו חדר שמיועד ליומולדת ושם אכלו.
תהנו!

תודה על ההמלצה!

איזה סוג מתקנים היו שם?
מה המחירים?
איך מגיעים לשם ?

yehudita33

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על ההמלצה!

איזה סוג מתקנים היו שם?
מה המחירים?
איך מגיעים לשם ?

יש שם משחקי מחשב למינהם כמו מרוץ מכוניות אופנועים (שהשחקן יושב על רכב או אופנוע)
מטוסים וקרונות לילדים מסתובבים
סוג של לחימה במחשב שיש לכל משתתף רובה ביד
מציאות מדומה
סרט תלת מימד
ועוד כמה משחקים של שילוב מציאות עם מסכים לדוג באולינג, משחק יריות מגניב לילדים ועוד
גמבורי מהמם לילדים
משטח קפיצה
מכוניות מתנגשות
זה מה שאני זוכרת כרגע נראה לי יש עוד אבל קטנים

המחיר הוא או 60 ש"ח לילד ליום ואז הוא חופשי על כל המתקנים לכל היום (זה מה שאנחנו עשינו יצא הכי שווה)
או שמטעינים כרטיס בסכום מסוים שהופך לנקודות נגיד 50 שח-60 נק' 100 שח-130נק' הכי הרבה זה 700 שח-900 נק' (נראה לי) ואז על כל מתקן יורד מספר נקודות

אנחנו הגענו עם רכב זה נמצא בדלית אל כרמל

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם כבר באזור חיפה יש ביגור את פארק בלאגן- http://ba-lagan.co.il/ מקסים שם, לצערינו פתוח בשבת אם כי יכול להיות שזה בבעלות לא יהודית בכלל

מצוי

משתמש מקצוען
יש שם משחקי מחשב למינהם כמו מרוץ מכוניות אופנועים (שהשחקן יושב על רכב או אופנוע)
מטוסים וקרונות לילדים מסתובבים
סוג של לחימה במחשב שיש לכל משתתף רובה ביד
מציאות מדומה
סרט תלת מימד
ועוד כמה משחקים של שילוב מציאות עם מסכים לדוג באולינג, משחק יריות מגניב לילדים ועוד
גמבורי מהמם לילדים
משטח קפיצה
מכוניות מתנגשות
זה מה שאני זוכרת כרגע נראה לי יש עוד אבל קטנים

המחיר הוא או 60 ש"ח לילד ליום ואז הוא חופשי על כל המתקנים לכל היום (זה מה שאנחנו עשינו יצא הכי שווה)
או שמטעינים כרטיס בסכום מסוים שהופך לנקודות נגיד 50 שח-60 נק' 100 שח-130נק' הכי הרבה זה 700 שח-900 נק' (נראה לי) ואז על כל מתקן יורד מספר נקודות

אנחנו הגענו עם רכב זה נמצא בדלית אל כרמל
תודה על המידע והפרוט !!!! זה משהו חדש ואלו הפרטים הראשונים שאני קוראת על המקום
יישר כח!

yael arc

משתמש פעיל
יש גם את מדאטק בחיפה.
ילדים עד גיל 5 חינם
מבוגרים 89

לידיעה- שימו לב שיש אפשרות לרכוש כרטיסים בהנחה דרך האתר קופונופש שם המחיר הוא 49 ש"ח לאדם.
וגם שימו לב למי שיש כרטיס אשראי של רמי לוי - תיכנסו לאתר שלהם- הם מציינים שם הרבה מקומות עם הנחות משמעותיות- לדוג' היה שם כרטיסים למדעטק ב30 ש"ח לאדם עם הגבלה של עד 4 כרטיסים.
בנוסף, למי שיש כרטיס סטודנט יכול לרכוש כרטיסים באתר של מדעטק חיפה במחיר של 32.5 ש"ח לאחד.
את כל זה אני יודעת כי בדיוק היינו שם לפני מס' ימים...... ;) מאד נהננו.
בקיצור המון בהנאה...!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה