רעיון להמנון מקפיץץץ

ששונית

משתמש מקצוען
יש שיר ישן נושן של חיים בנט שזוכה לעדנה בציבור הדתלי
השיר הוא על מילות הפסוקים "ביום ההוא יושר השיר הזה בארץ יהודה עיר עוז לנו ישועה ישית חומות וחיל פתחו שערים ויבוא גוי צדיק שומר אמונים"
שמעתי אותו בחתונה דתלית והשיר הזה הקפיץ את האולם.

שואפת למושלמות!

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש את השיר לא נפסיק לרקוד של ארי גולדוואג אני יכולה לשלוח לך במייל את ההמנון שעשו לנו פעם בתיכון, הקליטו את זה באולפן של אחותי שיר מהמם!!!!!!!!!!

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עוד לא יודעת על מה אלך, מה שבטוח שמגיע לכן יישר כח על המחשבה!!, אשמח לעודד!!!

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
את השיר של יוני Z תמשיך קדימה את מכירה???
כן יש לי, תודה!
יש את השיר לא נפסיק לרקוד של ארי גולדוואג אני יכולה לשלוח לך במייל את ההמנון שעשו לנו פעם בתיכון, הקליטו את זה באולפן של אחותי שיר מהמם!!!!!!!!!!
מכירה את השיר , תודה!!

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני לקחתי עכשיו להמנון של קיץ את השיר
"מלך" מהדיסק "נחמה של שמשי ניימאן"
יצא לי אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
מקפיץ ברמות
וקליט מאד!!!- מה שלדעתי חשוב מאד!!!

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני חשבתי על השיר אדמה ושמיים אני חושב שזה שיר שמתאים בול להמנון יש בו גם קטע מילולי מאוד בסיסי… וגם את הקטע של המנגינה שמכניסה המון אנדרלין לשיר שלפי דעתי בגלל זה השיר הזה הצליח כ"כ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה