התייעצות רעיון לאפליקציה שימושית

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
לצורך פרוייקט
אשמח לשמוע רעיונות לאפליקציה שימושית
שהייתם שמחים שתהיה לכם :)
תודה לעונים

BKS

משתמש מקצוען
הפעלת מזגן דרך הפלאפון אונברסלי ( ולא שלט)
הפעלת מובייל לתינוק ממנגינה שנגמרת כל הזמן וצריכים כל שתי דקות לגשת לחדר להפעיל מחדש.....מנסיון

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יותר מתאים אולי כתוסף לדפדפן...
מחפש משהו שיארגן לי את כל הסימניות שלי בדפדפן
שיהיה בעמוד אחד את כל הכתובות ששמרתי לעצמי (מדובר בהרבה...)
עם אפשרויות למיון בצורה קלה, כתגיות למשל.
ושכל קישור יהיה מסודר עם האייקון של האתר, השם שנתתי לו, (ואפשר גם תגיות/הערות/ציטוט מהאתר וכו')
שיהיה ניתן למיין לפי פופולריות, דירוג כוכבים שאני נותן לו, ועוד

בעצם לתת לעמוד מראה כסמארטפון, ולכל הקישורים כאפליקציות....

אם זה מעניין, אשמח להרחיב בזה...
(ואם מישהו מכיר משהו בסגנון, אשמח מאד לדעת!)

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
יותר מתאים אולי כתוסף לדפדפן...
מחפש משהו שיארגן לי את כל הסימניות שלי בדפדפן
שיהיה בעמוד אחד את כל הכתובות ששמרתי לעצמי (מדובר בהרבה...)
עם אפשרויות למיון בצורה קלה, כתגיות למשל.
ושכל קישור יהיה מסודר עם האייקון של האתר, השם שנתתי לו, (ואפשר גם תגיות/הערות/ציטוט מהאתר וכו')
שיהיה ניתן למיין לפי פופולריות, דירוג כוכבים שאני נותן לו, ועוד

בעצם לתת לעמוד מראה כסמארטפון, ולכל הקישורים כאפליקציות....

אם זה מעניין, אשמח להרחיב בזה...
(ואם מישהו מכיר משהו בסגנון, אשמח מאד לדעת!)
תודה, אשמח להרחבה, דווקא נשמע מעניין.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק תוכל בבקשה לפרט יותר? כי זה נשמע מעניין
טוב, אנסה...
אין לי משהו מוגדר מאד
רק זה דבר שאני מחפש כבר הרבה זמן...

0445f454d93c4fcc0efc1c70de029529_XL.jpg

הקדמה קטנה:
כידוע, ישנה אפשרות לשמור אתרים שונים / קישורים וכו' כסימניה בדפדפן
כך שאת כל האתרים השימושיים שלכם , או סתם ראיתם אתר מעניין שתרצו לחזור איליו, אתם פשוט מסמנים בכוכב למעלה בשורת החיפוש, ומוסיפים כסימניה. עד כאן ידוע ופשוט.

הבעיה:
הבעיה מתחילה כשיש הרבה מ-א-ד סימניות כאלו, ואז אתם צריכים לחפש ולהגיע בקלות לאיזה אתר שמצאתם פעם, או אפי' איזה אשכול בפרוג שמאד חשוב לכם ושמרתם אותו כסימניה... ניתן אמנם לעשות חיפוש בסימניה, אבל לא מאד נוח... ומה אם אתם לא זוכרים איך קראתם לו בכלל...

הפתרון שקיים בדפדפן, כיום:
ניתן ליצור תיקיות שונות בתוך 'מנהל הסימניות' ללא הגבלה, ניתן לקרוא להם לפי נושאים וכו' ולמיין ולגרור לשם את כל הסימניות שלכם.
כמובן שניתן ע"י גרירה לשנות את סדר הופעתם וכך לשים את השימושיים יותר ראשונים, שיופיעו כל הזמן מתחת לשורת החיפוש, וגם בתוך התיקיות האלו עצמן, ניתן לגרור לראש הרשימה את החשובים לכם יותר... ולסדר לכם שיהיה הכי נוח.
ניתן גם בקלות להעתיק סימניה מתיקיה אחת לרעותה, וכך אם ישנו קישור המתאים ל-2 תיקיות שונות, תכניסו אותו לשתיהן, וכך תמצאו בקלות...

הכל טוב ויפה... אבל אנחנו ב-2020
הנגישות, הגרפיקה, הנוחות, ונושא הקישוריות והתיוג מאד חסרים בשיטה הזו!

הפתרון שאני מציע:
החלום שלי הוא ליצור תוסף לדפדפן, או אפליקציה וכדו' שבסופו של דבר יהיה לי עמוד (שאצמיד אותו בדפדפן, או עדיף -אם יש אפשרות כזו- שיפתח בלחיצה עליו ואוכל לדפדף בו כל עוד אני מרחף על החלון שלו) שיהיו בו את כל הסימניות שלי, ושיוצג בצורה נוחה ונעימה, עם אפשרויות למיון / סינון / חיפוש ועוד בקלות...

* חשבתי על סגנון עיצוב כמו של אנדרואיד / אפליקציות, כזה -
smartphone-android-1.jpg

android-app-development-1.jpg

(סתם תמונות מהרשת של הסגנון הזה) רק במחשב...

* שלכל קישור יש תמונה גדולה (ולא כמו שעכשיו בסימניות יש תמונה קטנה מידי) עם השם שאני נתתי לו.

* זה יהיה גם מחולק לתיקיות, ויתבסס על התיקיות הקיימות כבר בדפדפן, יהיה בצד את רשימת התיקיות (כמו בסייר) ורוב העמוד יהיה עם התיקיות עצמן (שכולן פתוחות, כך שניתן לגלול הרבה בעמוד ללא חובה ללחוץ על התיקיות).

* כשאני עומד על סימניה, קופצת בועה ששם יהיה את כתובת הקישור, הערות שרשמתי לעצמי על אותה סימניה, אפשרות לעריכה, מחיקה, התיוג שלה, הדירוג שלה (באייקונים נחמדים) ועוד...

* עניין התיוג, מי שמכיר, זו שיטת החיפוש הכי יעילה! ניתן להכניס לכל סימניה כמה תגיות, וכך בעצם לשייך את הקישור הזה לכל הנושאים שלו...
כך גם, כשארצה לחפש את הקישור הזה, איך שאנסה לחפש אותו, הוא ימצא בקלות.

* עניין הדירוג, תהיה אפשרות ניקוד כוכבים לכל סימניה, וכך בעצם אני מגדיר לי את חשיבות הסימניה כמה היא שימושית לי, כמה אני רוצה שהיא תוצג למעלה, (וכמה אני רוצה שהיא תרד לתהום הנשיה... רק לשמור, אבל שלא תופיע לי ביומיום, אתן לה נקודה אחת ;) )

* פופולרי / שימושי - שתהיה אפשרות (מן הסתם כברירת מחדל) למיין את כל הסימניות לפי פופולריות, וכך האתרים הכי שימושיים יהיו למעלה...

* סינון: לעשות אפשרויות סינון לפי, פופולרי / תיקיות / דירוג / אחר?

* צריך גם לעשות אפשרות להוספת סימניה חדשה, הכוללת את כל המידע שאני רוצה להכניס, בצורה קלה. ולהשאיר אופציה לעריכה בהמשך, כך שאם אין לי זמן עכשיו, אמצא את הסימניה מיד להמשך עריכה, למשל, שיהיה אופציה ל'שמור לעריכה בהמשך' או לחפש סימניות שאין עליהם דירוג / אין להם תיוג / אין להם הערות וכו'

יש עוד הרבה רעיונות שניתן לשפר את זה, תוך כדי פיתוח אני בטוח שיעלו וירדו דברים...
רק נתתי הסבר (מסורבל קצת, לא?) למה שאני מחפש... אם קראתם עד לפה, כנראה שזה מעניין גם אתכם...

צריך כמובן לשבת ולדון על הפרסונה,
למצוא כמה שמייצגים את הרוב,
ולבדוק איך זה בדיוק עונה על הצרכים שלהם...

וכמובן, אם באמת הולכים על זה... אני אשמח לדעת!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה