רעיון חסר שיוף

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לזה פתחת את האשכול, לא?
פתחתי את האשכול, למי שמבין ומעריך את מה שכן יש, ורוצה לשפר ולתקן מה שעדיין חסר. הייתה פה הערה אחת של מלפפון שהייתה ממש קולעת, ישבנו הרבה על האסטרטגיה בהיבט של העסק מול המתחרים. אבל משום מה שכחתי לבדוק את היתרון של העסק בהיבט האם זה עונה על הצורך של קהל היעד.
זה הערה חשובה ביותר שתוקנה.
מותר לבנ"א לומר גם את דעתו כשנראה לו, זה לגיטימי.
אבל צריך פרופורציה, לא נראה לי שהרעיונות שהעליתי, כל כך גרועים, שכמות הביקורת אמורה להיות כ"כ גדולה. וכמות המחמאות מזערית, אם בכלל.

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדוד היקר!
דבר ראשון אל תקח ללב, זה שיש לך לקוחות זה כבר מראה שהמצב טוב, ובאמת על טעם וריח אין מה להתווכח.
אבל, אם אתה רואה שאין התלהבות ויש מידי הרבה הערות אולי זה באמת כך, אין כאן מה להיפגע זה או לקבל או להתכחש למציאות הזאת.
או שבאמת אל תשאל פה את החברה כי יש לך טעם מיוחד במינו שלא כל אחד מבין בזה, וכנראה שגם פה לא.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני העליתי פה הסבר מדוע כמעט ולא משתפים פה חברים מהמודעות שלהם.
יש כאלה שחולקים עלי בטיעון שהתגובות מדיי ביקורתיות.
אז תנו הסבר אחר, מדוע אנשים לא מעלים כמעט את המודעות שלהם לייעוץ, כמו למשל בפורום של העיצוב גרפי, ועוד.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אני חושבת שאחת הסיבות שקופירייטר לא באמת יכול להציג עבודות של לקוחות
זה בגלל שכדי להסביר ולשתף למה הוא עשה מה שעשה הוא צריך לחשוף את כל הבריף של הלקוח, כולל חוזקות, חולשות, תפיסה עצמית, תפיסה של מתחרים, יעדים וחזון, קשיים ואיומים, הזדמנוויות שכדאי לנצל, תהליכים לטווח הרחוק---
וזה, איך לומר? בלתי מקצועי בעליל. רגיש, חסוי, ועשוי להזיק.
זו דעתי.

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חברה, תלמדו איך להעיר.
רוצים ביקורת מכוונת
לא רוצים שתרפו את ידינו.
מי שלמד/ה בפרוג ועבר/ה תחת שיעוריו של אריאל אלינסון יכולים ללמוד ממנו איך עושים את זה
בצורה הכי מוצלחת שאפשר
לדוגמא: "הייתי שוקל לשים רקע יותר מענין, אולי לא? תשקלו את זה, תנסו ".. וכו'
זה נותן תחושה של עשית משהו נחמד , יש מקום לשפר ולשנות.

אז נכון שרוצים ביקורת אבל יותר בכיוון של הצעות ייעול ולא פסילה מוחלטת
תחשבו על זה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה