רעיון חמוד לקישוט סוכה שנשאר רלוונטי גם עוד 7 שנים... (לא נצנצים)

רבקה@

משתמש פעיל
האמת, לא רעיון מקורי שלי, נראה לי ראיתי פה שנה שעברה משהו בסגנון, כבר לא זוכרת ממי, וגם הקופסאות לא אני המצאתי, אז תודה למי שהעלה את הרעיון...
חיפשתי סט של פסוקים באותו נושא שיתאימו גם למשפחה, האמת- לא מידי מצאתי....:) אבל לא נורא, בשביל סוכה משפחתית זה בסדר גם ככה.
כרגע זה בהדפסה, (על קאפות- שיהיה מספיק קל לדופן של הסוכה) ויש לי איזה תכנון שבוא נראה אם יצא לפועל השנה- להצמיד פס לד מתחת לכל אחד, אחרי הכול קישוט סוכה=נצנצים\הבהובי אור\כל משהו קיטשי אחר.

אה, ועוד רעיון נוסף- לא רלוונטי בטח לרובכם, אבל סתם תבדקו...
...כשהייתי בכיתה ט עשינו קישוט כיתה מהמם, ממש מהקטגוריות של קישוטי סוכה- אבל עם תקציב של קישוט כיתה ובעבודה של 40 בנות2X ימי עבודה רצופים, מה שהיה מוכרח להניב תוצאה מרשימה... העניין הוא שבסוף השנה זה הולך שמנקים את המוסד מכל הקשקושים שעל הקירות, והקישוטים בדרך כלל מושלכים לאשפה. במקרה הזה פשוט לקחנו אותו לעצמנו, ומאז יש על קיר שלם בסוכה קישוט די מגניב ומפואר. אז אם אתם מכירים קישוטי כיתה שיכולים לעבור דירה אחרי זה- אולי פשוט תנסו גם לברר לאן זה הולך בסוף השנה, ולהרוויח סט קישוט ענק ומושקע שממש יכול להרים את הסוכה.
חג שמח!

ושמחת בחגך והיית אח שמח.PNG
ושמחת בכל הטוב.. 60 סמ.PNG
שישו ושמחו בשמחת התורה 80.PNG
מנגינה שאי אפשר להפסיק 20 סמ.png

רבקה@

משתמש פעיל
WOW
מי מדפיס לך עכשיו על קאפה?
מושלםםםםםםם
תודה!!
יש אחד שעושה עבוד דפוס פרטיות בביתר, (אגב הוא ממש מעולה- גם מחירים זולים וגם אופציות הדפסה ממש גמישות)
הבעיה שאני גרה בירושלים..:( מחפשת כרגע שליח או כל מישהו אחר שמוכן לעשות שרותי דוורות מרחוב דרכי איש בבית לריושלים.

like it so much

משתמש חדש
האמת, לא רעיון מקורי שלי, נראה לי ראיתי פה שנה שעברה משהו בסגנון, כבר לא זוכרת ממי, וגם הקופסאות לא אני המצאתי, אז תודה למי שהעלה את הרעיון...
חיפשתי סט של פסוקים באותו נושא שיתאימו גם למשפחה, האמת- לא מידי מצאתי....:) אבל לא נורא, בשביל סוכה משפחתית זה בסדר גם ככה.
כרגע זה בהדפסה, (על קאפות- שיהיה מספיק קל לדופן של הסוכה) ויש לי איזה תכנון שבוא נראה אם יצא לפועל השנה- להצמיד פס לד מתחת לכל אחד, אחרי הכול קישוט סוכה=נצנצים\הבהובי אור\כל משהו קיטשי אחר.

אה, ועוד רעיון נוסף- לא רלוונטי בטח לרובכם, אבל סתם תבדקו...
...כשהייתי בכיתה ט עשינו קישוט כיתה מהמם, ממש מהקטגוריות של קישוטי סוכה- אבל עם תקציב של קישוט כיתה ובעבודה של 40 בנות2X ימי עבודה רצופים, מה שהיה מוכרח להניב תוצאה מרשימה... העניין הוא שבסוף השנה זה הולך שמנקים את המוסד מכל הקשקושים שעל הקירות, והקישוטים בדרך כלל מושלכים לאשפה. במקרה הזה פשוט לקחנו אותו לעצמנו, ומאז יש על קיר שלם בסוכה קישוט די מגניב ומפואר. אז אם אתם מכירים קישוטי כיתה שיכולים לעבור דירה אחרי זה- אולי פשוט תנסו גם לברר לאן זה הולך בסוף השנה, ולהרוויח סט קישוט ענק ומושקע שממש יכול להרים את הסוכה.
חג שמח!

צפה בקובץ המצורף 735972צפה בקובץ המצורף 735973צפה בקובץ המצורף 735974צפה בקובץ המצורף 735984
אין על רבקה האלופה!!!!!!!
מוכשרת בכל תחום!!!!
והצילומים מדהימיםםםםםםם
תמשיכי כך
אוהבים אותך רבקה!!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש יפה איך את מצלמת אותם?

רבקה@

משתמש פעיל
ממש יפה איך את מצלמת אותם?
בעקרון אמורים לצלם עם חצובה, באותו מקום, ואז לשלב בפוטושופ את התמונות, בפועל לא ממש עבד...(כל שניה צריך לרוץ לילדים ולהעמיד ולשכנע...:rolleyes:)
והקופסאות- בעצם הכול קרטון אחד שבניתי לו פרופיל והם ישבו בפנים, ואז בס"כה להצמיד. טוב, וגם לטשטש את החיבורים ו... ו...

תמר בר חנין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דיייי
מגרה ממש

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אהבתי ממש את הגרסא הקרטונית
יש בה יופי מיוחד
שאפו!

רבקה@

משתמש פעיל
אהבתי ממש את הגרסא הקרטונית
יש בה יופי מיוחד
שאפו!
כן, יש בזה...
במקור זה היה אמור להיות עם הרעיון של "בסוכות תשבו שבעת ימים" משו כזה, אז הקרטו היה אמור לתת תחושה של סוכה, ולכן גם הגוונים והחולצות בסגנון. בסוף הפסוקים הלכו לקו אחר, אבל עדיין הגוונים אמורים להיות מותאמים.
תודה!

zubsk

משתמש חדש
מהמם אבל לא הבנתי יוצרים את הדבר הזה אשמח לקבל הסבר מקיף וקצר
תודה אלופיםםםםםםםםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה