בקשת תפילה רעידת אדמה נוסספת

look

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הייתם נוסעים לטבריה מחר?
אני מהמרכז קבענו מחר לנסוע לאקווה כייף וזה ת'אמת ממש מפחיד אותי
מה אתם אומרים???

קפה הפוך

משתמש צעיר
הייתם נוסעים לטבריה מחר?
אני מהמרכז קבענו מחר לנסוע לאקווה כייף וזה ת'אמת ממש מפחיד אותי
מה אתם אומרים???

כמו שכבר כתבתי למעלה אני טברייני
וכאמור גם היום קמתי בבוקר רגיל ובחדשות ראיתי שהיה כמה רעידות.... כאמור לא הרגשתי כלום....

לדעתי אין מה לפחד להגיע לאיזור
צריך להתפלל שה' ישמור עלינו בכל מקום....

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מה אמורים לעשות? להשאר בבית? לצאת החוצה?
אם אפשר לצאת מהמבנה במהירות אז לצאת מהר, אם לא- ללכת לממ"ד, ואם אין ממ"ד אז ללכת מתחת לגרם מדרגות. רק אם אינכם יכולים לפעול כך,תפסו מחסה תחת רהיט כבד, או שבו על הרצפה צמודים לקיר הפנימי
(מתוך האתר של פיקוד העורף)
שנשמע בשורות טובות!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אפרת לוי

משתמש צעיר
ריגש אותי...
רעידות אדמה: הקב"ה שואג כארי על חורבן בית המקדש - הידברות
הרבנית חגית שירה
רביעי שעבר, בלילה, במרפסת הצפתית שלנו, פתאום רוח חזקה ואחריה רעידות עוצמתיות... פחד!

ככה בעלי מתאר את זה. אני הייתי באותה שעה במרכז, בערב חיזוק לרפואת אורטל בת דינה (רפואה שלמה... תגידו אמן). בעלי קפץ מיד לבדוק מה עם הילדים. מזל שרק אחת הרגישה, כולם היו רדומים אבל האחת נכנסה לפאניקה אמיתית.

הנשואה שלי, עם שתי בנות קטנות, ברחה מהבית החוצה (אחת בת שנה וחודשיים והקטנה בת שבועיים)... "זה היה חזק, אמא...". היא ספרה לי למחרת.

כן... בצפון כולם חוו את זה... דברו על זה, נלחצו מזה... כולם בתקוה שזה היה משהו חד פעמי ונגמר. אבל אתמול בערב שוב, רעידת אדמה...

"המביט לארץ ותרעד..."

"בשעה שהקב"ה זוכר את ביתו שחרב והעולם שאנן, מיד מוריד שתי דמעות לים ואדמה רועדת...".

הקדוש ברוך הוא שואג כארי על חורבן בית המקדש, על הגלות, והוא כביכול בועט ברקיע, מכוח הרעידה, השאגה האדירה והבהלה – ותרעד הארץ...

תזכורת:

במקום שאננות – שאי נא עיניים לירושלים.

הקדוש ברוך הוא אוהב אותנו, הוא חפץ לגאול אותנו, הוא רוצה לראות אותנו מתגעגעים, נכספים.

בסוף ספר הכוזרי כשהמלך שואל: מתי תבוא הגאולה? התשובה המדהימה היא: "כאשר יכספו לירושלים בתכלית הכיסוף..."

"כי רצו עבדיך את אבניה ואת עפרה יחוננו..." כשנתגעגע באמת לגאולה, כשנבקש מכל הלב את אבני ירושלים בנויות או אז... רק אז, נזכה לחונן את עפרה.

ואף, שיהודי צריך כל הזמן להתגעגע ולבקש גאולה, כשמגיעים שלושת השבועות אנחנו חייבים, אבל חייבים להיות מצרים, לנהוג מנהגי אבלות, להרגיש את זה, להרגיש ולחוש את התקופה ולא לחכות שהיא תיגמר ונעבור את זה.

להקדיש כל יום קצת זמן ולהתפלל על בית המקדש.

לבקש על עם ישראל.

להתחבר לכאב של האחר.

פחות בילויים. פחות טיולים והנאות.

תצטמצמי קצת, תני לילדים להרגיש את זה.

הקדוש ברוך הוא נתן לנו תזכורת – רעידות קטנות בלב... תבכו איתי. תחכו איתי. תראו לי שאכפת.

שיבנה בית המקדש במהרה בימינו. אמן.

מוקדש באהבה לרפואת אורטל בת דינה.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ביום שישי היתה רעידה נוספת בסולם 3.7

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אנחנו נורמליים שמחר יוצאים לטבריה?????????? אני בחרדות אמיתיות...!
אתם נורמלים שאתם יוצאים לטבריה.
אם כבר השאלה נכונה זה לעניין החרדות...
עד היום לא קרה כלום,
חוץ מכמה עיתונאים שמצאו פרנסה,
וגולשים בפרוג שמצאו תעסוקה...
יותר חשוב שתקפידו על שתיה מרובה.
ותהנו !!!

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
ביום שישי המיטה רעדה וחשבנו שהילד מרעיד . תכל'ס היתה רעידה כמה שניות. בשבת היה רגוע וחם

sigi

משתמש פעיל
תודה על המילים המרגיעות! (ולא שנרגעתי..;))
בתפילה שתהיה לנו חופשה נעימה ובטוחה "שומר פתיים ה'.."

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על המילים המרגיעות! (ולא שנרגעתי..;))
בתפילה שתהיה לנו חופשה נעימה ובטוחה "שומר פתיים ה'.."
בעיקרון רק מהתקשורת אח"כ הבנו שזו הייתה רעידה.
גם במרכז היו בעבר רעידות. כך שאין מה לחשוש. תזהרו לא לקבל מכת חום שם. עשו בטן גב במזגן ורק אחרי 6 בערב תתגלגלו החוצה.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה