Elementor רספונסיביות

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
דבר ראשון צריך ללחוץ על האייקון למטה:
תמונה2.png
ולעבור למצב מובייל, ורק אז לשנות את ההגדרות,
ולמרות הכל חלק מההגדרות כן משפיעות גם על התצוגה הרגילה במחשב

ShirStudio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
קודם כל צריך להתאים לנייד ולטאבלט בהגדרות באלמנטור (למטה באייקונים של המסכים)
אם יש צורך משכפלים את האזור ומסתירים ניראות בדסקטופ/ מובייל/טאבלט לפי הצורך
אח"כ כדי להתאים מדויק ממש אני לא זזה בלי האתר הזה http://troy.labs.daum.net/ יוצא מושלם

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קודם כל צריך להתאים לנייד ולטאבלט בהגדרות באלמנטור (למטה באייקונים של המסכים)
אם יש צורך משכפלים את האזור ומסתירים ניראות בדסקטופ/ מובייל/טאבלט לפי הצורך
אח"כ כדי להתאים מדויק ממש אני לא זזה בלי האתר הזה http://troy.labs.daum.net/ יוצא מושלם
ניתן לערוך שם או רק לבדוק? ואם רק לבדוק אז איך משנים באלמנטור לגדלים שונים (חוץ מה-3 שהם נותנים)?

ShirStudio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ניתן לערוך שם או רק לבדוק? ואם רק לבדוק אז איך משנים באלמנטור לגדלים שונים (חוץ מה-3 שהם נותנים)?
רק לבדוק.
חוץ מה-3 שאלמנטור נותנים פשוט אפשר לשנות בcss אבל בגדול לא נראה לי שצריך , אם עושים התאמה נכונה זה אמור להופיע טוב במסכים השונים אפילו שזה לא אותו גודל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה