רמת אברהם (גולובנציץ)

מצב
הנושא נעול.

------------------

משתמש רשום
איזה פרוייקטים אין?
האצולה - יש
הבנינים ממול - גם יש
איפה אין?
רמת חסידים
בעיקרון גם ברמת חסידים יש איזשהיא ועדת קבלה [יש להם פחות כח כי זה לא קבוצת רכישה - אך יש איזשהיא קבוצה]
עיקר הבעיה זה פרויקט נוף צורים שעכשיו התחיל להתאכלס שם אין ועדת קבלה בכלל - מדובר בפרויקטים של ליטאים מודרנים - אבל יש לציין שזה בקצה השכונה

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיקר הבעיה זה פרויקט נוף צורים שעכשיו התחיל להתאכלס שם אין ועדת קבלה בכלל - מדובר בפרויקטים של ליטאים מודרנים - אבל יש לציין שזה בקצה השכונה
ממש לא מדויק...
דבר ראשון גם שם יש ועדת קבלה.
חוץ מזה, ההכללה של הפרויקט כ"ליטאים מודרנים" ממש לא נכונה. קנו שם מגוון סגנונות, כולל משפחות אברכיות רציניות מאד. באופן כללי נעשים מאמצים רבים לשמור על אופי המקום.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
לאיזה בתי ספר שולחים משם את הבנות?
ואיפה שמים את הקטנים שצריכים מעונות ומשפחתונים?

ובנה ירושלים

משתמש חדש
אולי כבר איחרתי אבל אם יש לכם עדיין ספקות מומלץ לתפוס בשתי ידיים !!!
כמובן צריכים לבדוק על הדירה עצמה , וכו' וכו'

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אגב אני גרה בגרוסמן וכן היה לנו באמת ועדת קבלה ודוקא יש כן כמה עם מכשירים אין מצב שאין.......אמנם בקטנה אבל ברור שיש מה שמעצבן שלא מקבלים בועדה ברסלב ולכן כתבנו בועדה סטמר...ואיזה יופי התקבלנו.....איזה מכעס יש ברסלביםמ אנשים הרבה יותר טובים ממלאאא משפחות חסידיות שגרים פה .........

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
השכונה כולה קרובה מאוד לרמה א'.
וגם לא רחוקה מהכיוון שני מרמה ג'
אני מתארת לעצמי שיש שם מקווה.

רחוק מאד מרמה ג', לא נראה לי שתשמחו ללכת את זה ברגל.. (בשבת) ירידה ענקית - ואח"כ עליה מתישה
יש ברמה א', שזה יותר קרוב..(15 דק' הליכה) תלוי מאיפה ברמת אברהם.. ותלוי איזה מקווה אתם בעניין ללכת...
לא כל המקוואות ברמה א' כולם סומכים עליהם.

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש תמונות?
במה שדרגתם?
אין לי תמונות מספיק מבטאות (הדירה מושכרת)
אבל בכללי---
החלפנו לתנורי בילד אין.
הוספנו עוד עמדת מגירות.
הורדנו מעט מהארונות העליונים( בעיקר את הפינה שיוצרת תחושת מחנק)
החלפנו לקלפות רחבות.
בחרנו חיפוי קיר שונה( אריחי ענק בגודל 60/120 שיוצרים מראה אחיד כמעט כמו חיפוי שיש).
את השיש החלפנו ללבן חלק.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה