רמקולים מומלצים למחשב

בונדוק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה
אני מעוניין לקנות רמקולים למחשב בשביל שמיעת מוזיקה, חשוב לי שהצליל יהיה כמה שיותר נקי וטבעי וצלול ללא באס (בערך כמו באוזניות טובות) אשמח לקבל המלצה על רמקולים טובים.
תודה מראש

בונדוק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין כזה דבר רמקול ללא באס, בטח לא באיכות גבוהה
כל חברה שמכבדת את עצמה משקיעה הן בטוויטרים והן בסאב וופר.
על הבאס ניתן לשלוט באמצעות אקולייזר כלומר להגדיר במחשב שהצלילים הנמוכים יהיו חלשים ככל הניתן.
זה נשמע שקיבלת הרעלת באס מרמקולים סוג ד׳
אני ממליץ בכל אופן לנסות להאזין לו ברמקול איכותי, היות והוא הבסיס של כל ההרמוניה, כל השיר ׳יושב׳ עליו.
לגבי החיבורים לי באופן אישי יש דגם שנקרא luna יש לו גם חיבור פיזי וגם בלוטוס

רבקי א"ג

משתמש רשום
אין כזה דבר רמקול ללא באס, בטח לא באיכות גבוהה
כל חברה שמכבדת את עצמה משקיעה הן בטוויטרים והן בסאב וופר.
על הבאס ניתן לשלוט באמצעות אקולייזר כלומר להגדיר במחשב שהצלילים הנמוכים יהיו חלשים ככל הניתן.
זה נשמע שקיבלת הרעלת באס מרמקולים סוג ד׳
אני ממליץ בכל אופן לנסות להאזין לו ברמקול איכותי, היות והוא הבסיס של כל ההרמוניה, כל השיר ׳יושב׳ עליו.
לגבי החיבורים לי באופן אישי יש דגם שנקרא luna יש לו גם חיבור פיזי וגם בלוטוס
את הדגם הזה לא מוכרים, אשמח אם תוכלו להמליץ על דגם דומה.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה