רכישת אופיס

• פותח הנושא mr
  • פורסם בתאריך

mr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש איזו דרך לרכישה זולה יותר מהמחיר המלא?
קופונים או משהו?

A052

משתמש סופר מקצוען
תחפש באיביי וכדו'.
אבל מסתבר שזה לא יהיה בעברית.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כל מי שרשום בעמותה המוכרת במשרד הדתות (כל מי שמקבל מלגה), כלומר "אברך" - זכאי לרכישת חלונות ואופיס תמורת 60 ש"ח כ"א - באתר חותם.
צריך רק לציין את מספר העמותה בה הוא רשום.

A052

משתמש סופר מקצוען
כל מי שרשום בעמותה המוכרת במשרד הדתות (כל מי שמקבל מלגה), כלומר "אברך" - זכאי לרכישת חלונות ואופיס תמורת 60 ש"ח כ"א - באתר חותם.
צריך רק לציין את מספר העמותה בה הוא רשום.
מי אמר לך את זה?
לי ידוע שזה רק למורים ממש, כולל מורים בחינוך שאינו רשמי, אבל ודאי שלא לאברכים.

mr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לכולם!

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
בטח אפשר לקנות באיביי בעברית, אני קניתי מנוי לכל החיים לאופיס 365 ב-20 דולר, מקבלים מס' רשיון ומורידים מאתר הרשמי של אופיס, וכמובן עובד בכל השפות [זה הופיע באיביי, אבל בכל מקרה אמור לעבוד כי אתה מוריד מהאתר הרשמי עם מס' רשיון חוקי], החסרון היחיד הוא שאין את ה-1tb ענן שיש לכל מנויי אופיס הום 365, אבל חוץ מזה הכל עובד כבר כשנה כולל קבלת עדכונים.
בהצלחה,
נ.ב. אפשר לקנות שם גם אנטי וירוס של איסט [eset] במחירים זולים מאוד, וכן שאר תכנות, ושוב גם זה עם הורדה חוקית מהאתר שלהם, אני קניתי רשיון לשלש שנים ב-20 דולר בערך. אבל כדאי לחפש טוב לכמה שנים הרישיון וכדו'.

עוסק

משתמש רשום
גם אני קניתי 365 באיביי עם רשיון לכל החיים הורדתי בעברית

קניתי במחיר 2.5 דולר (הנקודה לא בטעות)

שווה מאד לבדוק

(חשוב מאד כשמגיעים להורדה לא להוריד ישירות מהמסך הראשון אלא להכנס ב'התקן יישומי אופיס' ל'אפשרויות התקנה אחרות' ושם לבחור שפה ו32 ביט)

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
גם אני קניתי 365 באיביי עם רשיון לכל החיים הורדתי בעברית

קניתי במחיר 2.5 דולר (הנקודה לא בטעות)

שווה מאד לבדוק

(חשוב מאד כשמגיעים להורדה לא להוריד ישירות מהמסך הראשון אלא להכנס ב'התקן יישומי אופיס' ל'אפשרויות התקנה אחרות' ושם לבחור שפה ו32 ביט)
קיבלת גם אכסון ענן של 1 טרה? אני לא קיבלתי, אם קיבלת אשמח שתשים לינק

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
כל המקומות שמוכרים ממש בזול, זה רישיון אמיתי או פריצה כלשהיא?
איך זה יכול להיות?

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
כל המקומות שמוכרים ממש בזול, זה רישיון אמיתי או פריצה כלשהיא?
איך זה יעובד?
זה רשיון שמורידים את האופיס ישר מהאתר של מיקרוסופט, יש כאלו שמספרים שם שזה מבתי ספר או משרדים שנסגרו, אבל יותר מסתבר לי שזה פריצה של מומחי מחשבים, בכל מקרה יש לך אחריות של איביי כמו כל רכישה אחרת

yetitis!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
האם מקבלים את מס' הרשיון מיד בקניה?
או שזה מגיע אחרי זמן???
אשמח לתשובה דחופה

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ולחילופין רכישה קבוצתית של עשרות/מאות רשיונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה