רישום...

איור ודמויות. תוכן מקצועי

כמה באמת מגיע לך? רוצה לדעת אחת ולתמיד?
אינספור יוצרים, עצמאיים ונותני שירות אוכלים את עצמם בכל פעם מחדש. כשהלקוח מאשר את הצעת המחיר – "בטח יצאתי פראייר ונתתי מחיר רצפה, אוף! זהו אני...
5.00 star(s) 1 ratings
סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
5.00 star(s) 3 ratings
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
1.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הנה רישום שניסיתי להעביר למחשב ו'שיחקתי' עם ה-level correction במנגה 5, אבל אני עדיין לא מרוצה...
מעוניין לדעת באיזה ציוד אתם משתמשים ומה תהליך העיבוד שלכם... (נראה לי שיש בזה גם תועלת לרבים)
רישום 3.jpg
ואחרי עיבוד חלקי: רישום 3.5.jpg

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נראה לי שזה דומה למה שעשיתי ב- clip studio paint: 2019-05-07.png

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
דבר ראשון - זה קובץ סרוק?
דבר שני
upload_2019-5-7_16-37-28.png

אולי תנסה להזיז את הלחצן המסומן לכיוון לבן במקום שחור?

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה מצולם עם מצלמה canon פשוטה, כי לסורק שלי לוקח המון זמן אם אני רוצה רזולוציה גבוה והוא לא פותר את הבעיות של ברק במקום שהגרפית כבד..
לגבי הלחצנים, הזזתי לכל כיוון, וניסיתי שילובים מסויימים, אבל כשאני מרוצה מהתוצאה של הקו , אז הרקע נהיה בעייתי ולהיפך...

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עוד סיבה לכך שאני מעדיף מצלמה, כי כך אני לא צריך לתלוש מהסקצ'בוק..

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
סרקתי ולקח בערך 7דקות סריקה ובאמת זה יצא יותר טוב...
אבל איך שאני מכיר את עצמי הציור הזה נידון להימרח ולהתקמט ועוד כל מיני מרעין בישין.
[אזהרה: לא התאפקתי בינתיים הוספתי לו גורמים נוספים..(רק קרן) הבן שלי התבטא כך: "אבא, הוא נראה בן אדם דוחה!" -אני לא חולק, אבל זה פשוט שעמם אותי...]
פלוס עיבוד...

קבצים מצורפים

אילוסטרייטורית אחת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני לא סורקת בכלל, בקושי מצלמת. אני באמת צריכה להתחיל ''לשמר'' את הציורים שעל נייר.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה